Get Adobe Flash player

Φωτογραφίες 2017

ursatrial-logo

Βίντεο με στιγμιότυπα από τους αγώνες του 2017

videos

Βραβεία advendure.com

adventure-award-2016-bo

adventure-award-2016-bmr

utmb 2017

Ursa Trail 2017 promo

promo video

Ursa Trail QR Code

UrsaTrail2017QRCode

Στα Χνάρια της Αρκούδας QR Code

Chnaria2017QRCode

Ο καιρός στο Μέτσοβο

Γεν. Κατάταξη Κατηγορία Φύλο BIB Ονοματεπώνυμο YOB Ομάδα/Σύλλογος CP 24km CP 33.5km FINISH
1 M18-49 Άνδρας 10 KARL EGLOFF 1981 MOVISTAR- MAMMUT 2:21:26 3:15:51 3:46:45
2 M18-49 Άνδρας 12 GERARD MORALES 1976 BUFF PRO TEAM 2:25:05 3:20:04 3:52:37
3 M18-49 Άνδρας 1 JESSED HERNANDEZ 1983 INVERSE/INOV8 2:24:55 3:20:49 3:54:01
4 M18-49 Άνδρας 2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ 1980 ODLO-LA SPORTIVA 2:30:27 3:28:20 3:58:59
5 M18-49 Άνδρας 7 JANCEK BOKOC 1975 KASIMIS TRAINING/INOV-8 2:32:18 3:30:12 4:00:01
6 M18-49 Άνδρας 271 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 1976 HOKAONEONE 2:36:54 3:39:07 4:12:35
7 M18-49 Άνδρας 291 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ 1975 DYNAFIT GREECE 2:37:06 3:37:42 4:13:09
8 M18-49 Άνδρας 4 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΑΡΩΝΗΣ 1976 DYNAFIT GREECE 2:39:40 3:41:21 4:15:20
9 M18-49 Άνδρας 409 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 BROOKS HELLAS 2:41:27 3:40:30 4:15:44
10 M18-49 Άνδρας 5 SLAWOMIR MATRAS 1973 SALOMON HELLAS 2:45:10 3:48:00 4:23:24
11 M18-49 Άνδρας 106 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ 1984 METSOVO URSATEAM 2:41:31 3:45:17 4:25:54
12 M18-49 Άνδρας 331 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ 1990 TECNICA HELLAS 2:47:02 3:52:32 4:26:14
13 M18-49 Άνδρας 27 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΖΕΛΗΣ 1979 URSA TEAM 2:47:59 3:51:59 4:29:00
14 M18-49 Άνδρας 6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ 1974 TECNICA 2:47:36 3:55:49 4:31:54
15 M18-49 Άνδρας 43 ΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1972 TECNICA ELLAS 2:51:36 3:57:18 4:32:51
16 M18-49 Άνδρας 353 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΠΑΣ 1971 KASIMIS TRAINING 2:52:20 3:57:22 4:33:26
17 M18-49 Άνδρας 457 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1990 OLYMPUS TRT 2:39:40 3:50:32 4:34:35
18 M18-49 Άνδρας 372 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1980 TECNICA 2:45:03 3:50:25 4:34:36
19 M18-49 Άνδρας 218 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 SALOMON HELLAS 2:59:43 4:02:54 4:39:21
20 M18-49 Άνδρας 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ 1976 INTELLIGENT NUTRIES 2:57:09 4:02:59 4:39:30
21 M18-49 Άνδρας 89 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΚΙΜΗΣ 1975 ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-TRG 2:55:16 4:06:07 4:44:20
22 M18-49 Άνδρας 221 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1975 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ-ZEUS MARATHON 2:55:11 4:05:18 4:44:21
23 M18-49 Άνδρας 21 JORDI VISTÓS 1974 INVERSETEAM-TRAIL 3:00:54 4:13:23 4:54:39
24 M18-49 Άνδρας 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΑΝΙΑΡΗΣ 1986 FLYING GEESE RUNNING TEAM 3:01:47 4:15:45 4:56:34
25 M18-49 Άνδρας 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ 1977 ΜΕΤSOVO URSA TEAM 3:07:05 4:19:01 4:57:06
26 M18-49 Άνδρας 476 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΛΑΒΡΑΣ 1977 STADIUM FITNESS CLUB 3:01:11 4:14:11 4:59:04
27 M18-49 Άνδρας 379 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑMΗΤΡΑΣ 1988 INOV-8/OLYMPUS MARATHON RT 3:01:00 4:17:53 4:59:30
28 M18-49 Άνδρας 147 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΙΑΚΚΑΣ 1988 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - ANIMAL RIGHTS 3:05:32 4:16:18 4:59:30
29 M18-49 Άνδρας 382 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΑΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:12:29 4:22:17 5:01:05
30 M18-49 Άνδρας 212 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 3:07:45 4:20:50 5:01:21
31 M18-49 Άνδρας 355 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ 1978 ALL TERRAIN RUNNERS 3:08:13 4:22:01 5:01:45
32 M50+ Άνδρας 9 ANTONIO DE ARRIBA 1966 INVERSETEAM-TRAIL 3:08:51 4:20:49 5:01:58
33 M18-49 Άνδρας 125 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 GRE.A.T. RUNNING TEAM 3:13:42 4:21:30 5:02:01
34 M18-49 Άνδρας 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ 1978 SIATISTAMOUNTAINRUNNERS 3:07:14 4:19:59 5:03:05
35 M18-49 Άνδρας 107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ 1981 ΗΕΧ 3:08:15 4:22:24 5:05:07
36 M18-49 Άνδρας 252 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 XALKIDA TRAIL RUNNERS 3:06:24 4:22:26 5:05:08
37 F18-49 Γυναίκα 55 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ 1990 ALLTERRAIN RUNNERS 3:15:14 4:26:20 5:05:15
38 M18-49 Άνδρας 139 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ 1977 METSOVO URSA TEAM 3:10:48 4:26:44 5:09:39
39 M18-49 Άνδρας 292 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 1977 NATURAL HIGH 3:07:38 4:26:17 5:10:01
40 M18-49 Άνδρας 141 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΑΡΠΑΛΑΣ 1981 URSA TEAM 3:17:35 4:31:25 5:12:26
41 M18-49 Άνδρας 87 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:13:40 4:28:35 5:12:31
42 M18-49 Άνδρας 131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1982   3:13:39 4:28:38 5:13:01
43 M18-49 Άνδρας 76 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 SCIENCETRAINING 3:15:39 4:31:40 5:13:33
44 M18-49 Άνδρας 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987 METLIFE / SMART RUN 3:17:14 4:30:59 5:14:28
45 M18-49 Άνδρας 416 ΝΙΚΟΣ ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ 1973 LEPANTO 3:04:55 4:26:01 5:14:32
46 F18-49 Γυναίκα 20 MANUELA VILASECA 1979 BUFF PRO TEAM 3:17:53 4:32:22 5:15:18
47 M18-49 Άνδρας 388 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ 1974 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 3:13:51 4:30:54 5:15:47
48 M18-49 Άνδρας 467 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 Ο.Σ.Ε.Γ. ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 3:16:49 4:31:59 5:16:11
49 M18-49 Άνδρας 226 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ 1975   3:13:55 4:33:28 5:16:31
50 M18-49 Άνδρας 444 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΝΙΔΗΣ 1984 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:20:37 4:35:41 5:16:39
51 M18-49 Άνδρας 154 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ 1986 - 3:18:02 4:33:25 5:16:53
52 M18-49 Άνδρας 70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1983 NORTH OUTDOOR TRAINING 3:25:38 4:38:21 5:17:21
53 M18-49 Άνδρας 50 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΛΒΗΣ 1975 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:23:28 4:37:05 5:17:31
54 M18-49 Άνδρας 116 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 1982   3:23:45 4:36:09 5:19:04
55 M18-49 Άνδρας 296 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ 1975 LA LAKERS 3:23:46 - 5:19:25
56 M18-49 Άνδρας 477 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ 1980 IRON TEAM - PEAK STORE 3:21:51 4:34:03 5:20:08
57 M18-49 Άνδρας 478 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ 1980 IRON TEAM 3:22:10 4:34:10 5:20:08
58 M18-49 Άνδρας 361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΔΑΚΗΣ 1972 NATURAL HIGH 3:17:43 4:34:16 5:20:11
59 M18-49 Άνδρας 210 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 1982 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:24:32 4:39:34 5:20:52
60 M18-49 Άνδρας 228 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1969 GOJIBERRYTEAM/ODLO-LASPORTIVA 3:22:34 4:39:29 5:20:53
61 M18-49 Άνδρας 175 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΝΗΣ 1971   3:25:12 4:40:12 5:21:35
62 F18-49 Γυναίκα 13 LORA REPCHENKO 1980 ODLO-LASPORTIVA 3:23:01 4:40:43 5:23:33
63 M18-49 Άνδρας 132 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 3:29:38 4:42:43 5:23:55
64 M50+ Άνδρας 370 ΛΑΖΑΡΟΣ ΡΗΓΟΣ 1961 OLYMPUS TRAILS 3:20:37 4:39:12 5:24:12
65 M18-49 Άνδρας 364 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983   3:18:15 4:37:57 5:24:58
66 M18-49 Άνδρας 396 ΘΩΜΑΣ ΣΟΛΩΜΟΣ 1974 MYATHLETE/ELASSONA GRT 3:22:00 4:42:48 5:25:50
67 M18-49 Άνδρας 270 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1981 MAVRIDIS TRAINING 3:12:36 4:39:39 5:25:55
68 M18-49 Άνδρας 322 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 XANTHIRUNNERS 3:25:54 4:43:07 5:27:49
69 M18-49 Άνδρας 179 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:27:53 4:45:00 5:28:43
70 M18-49 Άνδρας 121 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΗΣ 1978 THE NORTH FACE 3:29:17 4:45:07 5:29:31
71 M18-49 Άνδρας 88 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ 1984 STOIKOS RUNNING TEAM 3:23:19 4:42:44 5:30:55
72 M18-49 Άνδρας 192 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 3:32:12 4:49:17 5:30:55
73 M50+ Άνδρας 279 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 1958 ΠΑΡΓΑ 3:26:15 4:48:11 5:33:00
74 M18-49 Άνδρας 362 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 3:29:52 4:49:40 5:33:43
75 M18-49 Άνδρας 130 ΘΩΜΑΣ ΔΟΥΡΒΑΣ 1985 ALLTERRAINRUNNERS/Σ.Δ.Υ.Κ 3:22:45 4:46:27 5:34:01
76 M50+ Άνδρας 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ 1959   3:30:13 4:52:33 5:34:23
77 M18-49 Άνδρας 358 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALL TERRAIN RUNNERS 3:26:46 4:50:12 5:34:59
78 M18-49 Άνδρας 339 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΦΛΟΓΑ 3:24:42 4:48:54 5:35:11
79 M18-49 Άνδρας 433 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ 1977   3:24:25 4:48:45 5:35:15
80 M18-49 Άνδρας 421 ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΑΛΛΑΣ 1981   3:29:55 4:53:35 5:36:50
81 M18-49 Άνδρας 203 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ 1970   3:39:58 4:55:55 5:38:54
82 M18-49 Άνδρας 294 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1979 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:24:21 4:48:31 5:39:47
83 M18-49 Άνδρας 266 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:39:38 4:57:09 5:39:55
84 M18-49 Άνδρας 241 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ 1978 OLYMPUS TRT 3:29:48 4:53:41 5:41:32
85 M18-49 Άνδρας 19 WALTER UGOTTHIS 1976 WC WEIRDO CREW 3:30:19 4:55:13 5:41:33
86 M18-49 Άνδρας 69 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΟΤΣΗΣ 1977 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:37:37 4:57:20 5:41:50
87 M18-49 Άνδρας 373 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΡΟΚΑΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 3:34:45 4:56:24 5:42:48
88 M18-49 Άνδρας 256 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1981 MYATHLETE 3:35:02 4:59:27 5:43:02
89 M18-49 Άνδρας 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1980 KROMMIDAS COACHING SERVICES 3:29:34 4:54:26 5:43:58
90 M18-49 Άνδρας 442 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 3:40:54 4:59:24 5:44:04
91 M50+ Άνδρας 265 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΣΔΥΘ 3:37:20 4:58:36 5:45:08
92 M18-49 Άνδρας 346 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ 1986   3:38:43 4:58:30 5:45:13
93 M18-49 Άνδρας 39 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1970 ALL TERRAIN RUNNERS 3:48:16 5:05:21 5:45:33
94 M50+ Άνδρας 400 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ROUT 100MILES ADVENDURUN 3:33:20 4:57:50 5:46:34
95 M18-49 Άνδρας 73 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΙΑΚΑΣ 1985   3:26:55 4:58:33 5:46:37
96 M18-49 Άνδρας 272 ΦΡΙΞΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1976 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 3:45:26 5:02:32 5:46:51
97 M18-49 Άνδρας 288 ΦΩΤΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ 1983 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:53:27 5:05:27 5:47:27
98 M18-49 Άνδρας 268 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1986 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:42:21 5:04:39 5:48:14
99 M18-49 Άνδρας 344 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ DIELLAS 3:35:47 4:59:33 5:48:47
100 M18-49 Άνδρας 390 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 1989   3:31:54 4:58:09 5:49:31
101 M50+ Άνδρας 425 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1961 FIFTH ELEMENT 3:31:04 4:58:20 5:49:31
102 M18-49 Άνδρας 342 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:33:28 5:00:07 5:49:31
103 M18-49 Άνδρας 474 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΑΡΗΣ 1980   3:29:13 5:00:19 5:49:32
104 F18-49 Γυναίκα 422 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΙΜΑ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:42:25 5:05:46 5:50:03
105 M50+ Άνδρας 208 EYΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:24:39 4:56:58 5:51:43
106 M18-49 Άνδρας 269 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1977 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3:36:25 5:04:34 5:54:12
107 M18-49 Άνδρας 412 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1970 ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 3:30:29 5:04:14 5:54:15
108 M50+ Άνδρας 15 PERE JOAN SERRRA FERRER 1964 INVERSE TEAM TRAIL 3:39:20 5:06:07 5:54:57
109 M18-49 Άνδρας 397 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ 1973 ALL TERRAIN RUNNERS 3:41:37 5:06:23 5:55:18
110 F18-49 Γυναίκα 449 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΛΑΡΑ 1985 KASIMIS TRAINING 3:49:15 5:12:13 5:55:21
111 M50+ Άνδρας 144 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΚΑΣ 1957 KASSIMIS TRAINING-ΤΡΑΧΙΝΑ 3:50:56 5:10:55 5:55:30
112 M18-49 Άνδρας 387 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΟΥΤΚΟΣ 1985 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:40:50 5:08:57 5:55:38
113 M18-49 Άνδρας 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1978 KALDIS RUNNING TEAM 3:36:28 5:05:31 5:55:39
114 M18-49 Άνδρας 109 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1972 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:43:19 5:08:26 5:55:51
115 M18-49 Άνδρας 459 ΝΙΚΟΣ ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ 1970 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 3:42:27 5:10:31 5:55:56
116 M18-49 Άνδρας 105 ΗΛΙΑΣ ΓΚΡΟΖΟΣ 1982 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:43:36 5:07:13 5:56:51
117 M18-49 Άνδρας 156 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1968 KARAGIANNIS SPORT TRAINING 3:39:39 5:07:28 5:57:07
118 M18-49 Άνδρας 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 1982 EVIA TRAIL RUNNERS 3:41:00 5:09:12 5:57:13
119 M18-49 Άνδρας 343 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ 1984   3:42:08 5:08:12 5:57:21
120 M18-49 Άνδρας 406 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1968 KASIMIS TEAM 3:50:32 5:12:10 5:57:27
121 M18-49 Άνδρας 202 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:47:44 5:13:45 5:57:32
122 M18-49 Άνδρας 386 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΙΝΝΗΣ 1976 KONITSA TEAM 3:40:10 5:08:20 5:57:36
123 M18-49 Άνδρας 137 ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1972 KONITSA TEAM 3:40:09 5:08:23 5:57:36
124 M18-49 Άνδρας 128 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 INDEPENDIENTE 3:56:05 5:15:54 5:58:45
125 M18-49 Άνδρας 368 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1979 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - ANIMAL RIGHTS 3:47:48 5:10:44 5:59:05
126 M50+ Άνδρας 434 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ 1957 OLYMPUS MARATHON R T 3:40:36 5:08:08 5:59:20
127 M18-49 Άνδρας 66 ΠΑΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1984 FITNESS FACTORY 3:48:20 5:13:18 5:59:23
128 M18-49 Άνδρας 402 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 FREE RUNNERS 3:47:28 5:12:41 5:59:31
129 M18-49 Άνδρας 327 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:51:50 5:13:34 6:00:03
130 M18-49 Άνδρας 304 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΕΛΗΣ 1968 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3:47:59 5:12:48 6:00:19
131 M18-49 Άνδρας 240 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΝΑΡΑΣ 1985   3:42:29 5:06:29 6:00:43
132 M18-49 Άνδρας 211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976   3:46:28 5:14:27 6:00:45
133 M18-49 Άνδρας 311 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣ 1971 FIFTHELEMENT-LASPORTIVA TEAM 3:48:01 5:12:16 6:00:58
134 M18-49 Άνδρας 82 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1973 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 3:40:19 5:08:43 6:01:08
135 M50+ Άνδρας 345 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΙΖΑΣ 1956 ΝΑΟΥΣΑ 3:36:08 5:07:31 6:01:41
136 M18-49 Άνδρας 399 ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΡΑΣ 1981   3:50:28 5:15:09 6:01:42
137 M18-49 Άνδρας 315 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:51:31 5:15:18 6:01:42
138 M18-49 Άνδρας 405 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1988   3:51:53 5:13:58 6:02:15
139 M18-49 Άνδρας 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1980 MYATHLETE 3:51:52 5:13:50 6:02:15
140 M18-49 Άνδρας 237 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ 1974 ROUT 100MILES ADVENDURUN/XANTHI RUNNERS/KASIMIS TRAINING 3:51:06 5:15:21 6:03:03
141 M18-49 Άνδρας 303 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 1973   3:49:35 5:15:13 6:03:07
142 M18-49 Άνδρας 95 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1972 3:37:34 5:09:21 6:03:13
143 M18-49 Άνδρας 380 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:41:11 5:12:51 6:03:30
144 M18-49 Άνδρας 431 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ 1975 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 3:42:18 5:10:37 6:03:39
145 M18-49 Άνδρας 104 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΣ 1983 MY ATHLETE - POWER HOUSE GYM 3:54:48 5:19:20 6:04:29
146 M18-49 Άνδρας 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ 1983   3:47:04 5:16:09 6:05:16
147 M18-49 Άνδρας 133 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1973 KALDI'S RUNNING TEAM 3:45:31 5:13:47 6:05:34
148 M18-49 Άνδρας 247 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1985 Π.Ο.ΔΙ. 3:51:34 5:22:02 6:06:56
149 M18-49 Άνδρας 450 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΗΣ 1971 ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ 3:51:11 5:18:23 6:08:05
150 F18-49 Γυναίκα 32 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 1973 3:57:01 5:22:42 6:08:09
151 M18-49 Άνδρας 124 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1983 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΦΑΚΑΣ 3:47:50 5:18:20 6:08:09
152 F18-49 Γυναίκα 403 ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΗ 1984   3:48:01 5:17:26 6:08:34
153 M18-49 Άνδρας 172 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ 1974 DRIFT BIKES KOMOTINI 3:59:46 5:22:08 6:08:55
154 M18-49 Άνδρας 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ 1979 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 3:56:05 5:21:52 6:09:40
155 F18-49 Γυναίκα 14 EMINE SARISOY DIMITRIADI 1969 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ. Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:52:17 5:23:07 6:09:52
156 M18-49 Άνδρας 453 ΜΩΥΣΗΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 TECNICA 3:45:36 5:22:56 6:10:38
157 M18-49 Άνδρας 334 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1972   3:55:25 5:22:37 6:11:43
158 M50+ Άνδρας 190 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1965 ROUT 100 MILES ADVENDURUN 4:06:26 5:32:15 6:12:45
159 M18-49 Άνδρας 448 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:49:54 5:24:02 6:13:11
160 M18-49 Άνδρας 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 ΦΛΟΓΑ 3:55:24 5:24:27 6:13:20
161 M50+ Άνδρας 432 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ 1964 TSIAS COM - DRAMA RUNNERS 3:54:26 5:22:58 6:13:52
162 M18-49 Άνδρας 99 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 4:04:30 5:30:36 6:14:09
163 M50+ Άνδρας 200 ΑΓΚΟΠ ΚΝΟΥΝΗ 1965 NATURAL HIGH 3:52:42 5:21:37 6:14:28
164 M18-49 Άνδρας 115 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1974 NATURAL HIGH / BALIOTIS NATURE TRAIL 3:52:42 5:21:44 6:14:28
165 M18-49 Άνδρας 251 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1973 APOLLONEIO RUNNING CLUB 3:42:10 5:21:21 6:14:41
166 M18-49 Άνδρας 180 ΑΡΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 1982 HEALTHPROJECT - OPOP 3:47:19 5:23:53 6:15:10
167 F18-49 Γυναίκα 321 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΤΟΥΤΣΗ 1968 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:54:39 5:25:06 6:15:31
168 M18-49 Άνδρας 189 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ 1984   3:50:44 5:24:04 6:15:38
169 M18-49 Άνδρας 374 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΜΑΤΑΣ 1974 OLYMPIANS 3:56:44 5:27:56 6:15:51
170 M18-49 Άνδρας 254 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ 1970   - 5:25:18 6:15:53
171 M18-49 Άνδρας 284 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 1990   4:05:53 5:28:18 6:16:03
172 M50+ Άνδρας 482 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 1951 FIFTH ELEMENT 3:45:16 5:23:39 6:16:14
173 M18-49 Άνδρας 307 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ 1985 Π.Ο.ΔΙ. 3:53:28 5:25:20 6:16:56
174 M18-49 Άνδρας 426 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ 1982   3:49:40 5:24:36 6:16:58
175 M18-49 Άνδρας 398 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 3:53:25 5:23:50 6:17:42
176 M18-49 Άνδρας 206 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ 1968   3:54:29 5:26:09 6:17:49
177 M18-49 Άνδρας 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 1971 APOLLONEIO RUNNING CLUB 4:11:10 5:25:59 6:17:50
178 M18-49 Άνδρας 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΗΣ 1977   3:58:43 5:30:25 6:18:39
179 M18-49 Άνδρας 161 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ 1970 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 3:56:08 5:29:52 6:19:52
180 M18-49 Άνδρας 470 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ 1983 BALIOTISNATURETRAIL 3:41:10 5:27:01 6:20:10
181 M18-49 Άνδρας 371 ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΙΤΗΣ 1975   3:50:26 5:25:43 6:20:48
182 M18-49 Άνδρας 170 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ 1986 FLOGA-TZEL TEAM 3:51:36 5:31:39 6:20:52
183 M18-49 Άνδρας 466 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ 1980 FREE RUNNERS 3:51:57 5:29:33 6:21:45
184 M18-49 Άνδρας 302 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 1970 ΖΕΥΣ 4:03:46 5:31:59 6:22:02
185 M18-49 Άνδρας 455 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS 4:03:40 5:33:53 6:22:23
186 M18-49 Άνδρας 376 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 1973 CHIOSRUNNING 4:13:56 5:37:22 6:22:32
187 F18-49 Γυναίκα 285 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΝΙΟΥΚΑ 1979 CHIOSRUNNING 4:14:02 5:37:25 6:22:32
188 M18-49 Άνδρας 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΡΤΣΗΣ 1987 NORTH BUDVENDURE 3:53:24 5:29:21 6:23:00
189 M18-49 Άνδρας 75 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:00:18 5:32:18 6:23:11
190 F50+ Γυναίκα 319 ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1962 TECNICA 4:00:04 5:27:21 6:23:25
191 M18-49 Άνδρας 446 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 3:53:35 5:27:14 6:23:27
192 M50+ Άνδρας 318 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 POLITISTIKI DRASI D.E. VRAXNEIKON--SEVAS PATRAS 4:00:39 5:37:31 6:23:53
193 M50+ Άνδρας 262 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 1962 ADVENDURE 3:57:55 5:31:25 6:24:00
194 M18-49 Άνδρας 259 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ 1976 PANTOLFA RUNNING TEAM 3:57:55 5:31:19 6:24:00
195 M18-49 Άνδρας 263 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ 1981 KASIMISTRAINING 4:03:49 5:34:11 6:24:10
196 M18-49 Άνδρας 168 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 1983 ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM, LUKOI KECHAGIOGLOU 3:56:34 5:29:03 6:24:39
197 M18-49 Άνδρας 462 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣ 1974 FIFTH ELEMENT 4:03:26 5:33:50 6:25:12
198 M18-49 Άνδρας 381 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ 1973 OFFTRAIL PARNASSOS 4:01:16 5:34:05 6:26:18
199 F18-49 Γυναίκα 423 ΜΑΡΙΑ ΤΖΙΟΒΑΡΑ 1970   4:01:28 5:34:25 6:26:19
200 M18-49 Άνδρας 182 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΗΣ 1979   3:52:55 5:34:16 6:26:21
201 M18-49 Άνδρας 329 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 1977 BOSTON CELTICS 4:01:25 5:35:21 6:26:32
202 M18-49 Άνδρας 34 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:53:48 5:31:28 6:28:09
203 M18-49 Άνδρας 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1989 TOP GYM 4:07:52 5:39:42 6:29:40
204 M18-49 Άνδρας 369 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 3:55:35 5:34:23 6:29:54
205 M18-49 Άνδρας 41 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 KOPANAKI RUNNERS 3:57:07 5:40:09 6:29:59
206 M50+ Άνδρας 313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 SDK KOZANIS 3:55:03 5:34:19 6:30:50
207 M18-49 Άνδρας 464 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 4:06:29 5:42:13 6:31:13
208 M18-49 Άνδρας 24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1973   4:06:10 5:37:28 6:32:14
209 M18-49 Άνδρας 64 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 1978   3:52:16 5:34:28 6:32:28
210 M18-49 Άνδρας 233 ΦΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1977 - 4:04:58 5:39:45 6:32:31
211 F18-49 Γυναίκα 194 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΦΕΤΖΗ 1978 KASIMIS TRAINING-XANTHI RUNNERS 4:14:31 5:42:41 6:32:42
212 M18-49 Άνδρας 171 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ 1977 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:05:09 5:40:28 6:32:42
213 M18-49 Άνδρας 117 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ 1977 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 4:04:01 5:37:55 6:33:39
214 M50+ Άνδρας 300 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ 1964 ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 4:09:28 5:42:05 6:34:27
215 M18-49 Άνδρας 328 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΓΚΑΣ 1990 OLYMPUS TRT 3:56:48 5:24:43 6:34:29
216 M50+ Άνδρας 51 KΩΣΤΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ 1962 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 3:55:38 5:29:24 6:34:29
217 M18-49 Άνδρας 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHELTICS-GUIDANCE.GR 4:04:21 5:40:45 6:34:52
218 M50+ Άνδρας 392 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 1963   3:59:09 5:40:18 6:35:17
219 M18-49 Άνδρας 289 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ 1974 FIT LAB RUNNING TEAM 4:13:44 5:43:29 6:35:47
220 M50+ Άνδρας 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1967 RODOPI ADVEDURUN 100 MILES 3:57:42 5:38:27 6:36:17
221 M18-49 Άνδρας 320 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΒΑΤΣΗΣ 1982 BALIOTIS NATURE TRAIL 4:06:46 5:39:13 6:36:22
222 M18-49 Άνδρας 357 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΑΚΙΑΣ 1986 Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΩΡΩΝ-TRG 4:14:01 5:45:43 6:36:43
223 M18-49 Άνδρας 330 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1973 BALIOTIS.NATURE TRAIL 4:11:58 5:46:10 6:36:44
224 M18-49 Άνδρας 436 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 1974 ADVENDURE 4:08:04 5:47:43 6:38:20
225 M18-49 Άνδρας 447 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ 1980 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:02:12 5:40:55 6:38:31
226 M18-49 Άνδρας 383 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 FREE RUNNERS 4:12:29 5:47:30 6:38:43
227 M18-49 Άνδρας 440 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ 1979 HEALTHPROJECT - OPOP 4:09:56 5:46:24 6:38:45
228 M18-49 Άνδρας 219 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1979   4:06:48 5:46:28 6:39:08
229 M18-49 Άνδρας 222 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1970 ΠΛΑΤΑΝΟΔΑΣΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ-ZEUS MARATHON 4:01:18 5:40:41 6:39:19
230 M18-49 Άνδρας 81 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ 1972 A.Σ.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 4:04:20 5:42:34 6:39:24
231 M50+ Άνδρας 454 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1966 KASIMIS TRAINING 4:04:17 5:43:39 6:39:26
232 M18-49 Άνδρας 101 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ 1983 XANTHI RUNNERS 4:08:10 5:44:46 6:39:40
233 M18-49 Άνδρας 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1968 URSA TEAM 4:08:49 5:44:59 6:40:24
234 F18-49 Γυναίκα 428 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΡΟΪΡΗ 1988 OLYMPUS MARATHON 4:11:54 5:45:56 6:41:10
235 M18-49 Άνδρας 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΔΙΝΟΣ 1972   4:10:47 5:46:33 6:41:27
236 M18-49 Άνδρας 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΑΣΚΟΣ 1978 NATURAL HIGH 4:07:35 5:50:01 6:42:35
237 M50+ Άνδρας 351 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 4:28:30 5:55:33 6:42:50
238 M50+ Άνδρας 298 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1966 BROTHERS 3:54:16 5:37:41 6:42:56
239 M18-49 Άνδρας 297 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1971 BROTHERS 3:54:15 5:37:35 6:43:03
240 M18-49 Άνδρας 420 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1972 CYCLOPOLIS 4:13:54 5:49:40 6:43:10
241 M18-49 Άνδρας 119 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 1974 CYCLOPOLIS 4:13:54 5:49:28 6:43:10
242 M18-49 Άνδρας 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ 1981   4:16:40 5:50:12 6:44:34
243 F18-49 Γυναίκα 165 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 1980 FIFTH ELEMENT 4:11:12 5:48:23 6:45:29
244 M18-49 Άνδρας 451 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ 1972 OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 4:10:34 5:48:46 6:46:02
245 M50+ Άνδρας 197 ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ 1963 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ & ΩΡΑΙΟΣ 4:13:01 5:51:12 6:46:07
246 M18-49 Άνδρας 193 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4:02:37 5:47:50 6:47:17
247 M18-49 Άνδρας 198 ΒΛΑΣΗΣ ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ 1968 Σ.Δ.Υ.Θ. 4:21:24 5:53:29 6:47:24
248 M18-49 Άνδρας 257 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1968 4:20:11 5:57:12 6:47:48
249 M18-49 Άνδρας 427 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΝΑΚΑΣ 1973 HERBALIFE 3:58:48 5:46:16 6:48:02
250 M18-49 Άνδρας 479 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ 1976   4:13:56 5:48:50 6:48:07
251 M18-49 Άνδρας 45 ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1974   4:10:54 5:49:47 6:48:07
252 M18-49 Άνδρας 196 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ 1975 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:16:13 5:53:20 6:48:09
253 M18-49 Άνδρας 126 ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΥΛΙΔΗΣ 1986   4:17:10 5:57:15 6:48:29
254 M50+ Άνδρας 120 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΣΚΑΣ 1965 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 3:58:44 5:50:48 6:48:30
255 M18-49 Άνδρας 56 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1990 AS DIONISOS AMFIKLEIAS 3:57:07 5:50:51 6:48:30
256 M18-49 Άνδρας 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΑΤΣΗΣ 1976   3:49:33 5:38:35 6:49:32
257 M50+ Άνδρας 18 BRAD TRUSLER 1967   4:15:03 5:54:55 6:49:52
258 M18-49 Άνδρας 340 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:04:32 5:55:29 6:50:04
259 M18-49 Άνδρας 360 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1968 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:17:46 5:54:12 6:50:25
260 M18-49 Άνδρας 317 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1979 XANTHI RUNNERS 4:16:42 5:55:40 6:50:33
261 M18-49 Άνδρας 312 ΝΙΚΟΣ ΝΑΟΥΜ 1969   4:06:21 5:53:57 6:50:35
262 M18-49 Άνδρας 229 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Θ 4:12:50 5:55:49 6:50:58
263 M18-49 Άνδρας 255 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 4:10:35 5:50:24 6:51:23
264 M18-49 Άνδρας 458 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΡΗΣ 1971 KASIMIS TRAINING 4:28:23 5:59:59 6:51:27
265 M18-49 Άνδρας 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1969 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/DEREKAS E.C. 4:13:04 5:57:17 6:51:32
266 M18-49 Άνδρας 86 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1981   4:21:07 5:58:59 6:52:34
267 M18-49 Άνδρας 314 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1973   4:12:05 5:59:59 6:52:57
268 M18-49 Άνδρας 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ 1977 TECNICA TEAM 4:08:42 5:50:06 6:53:19
269 M18-49 Άνδρας 283 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ 1978   4:18:58 5:59:38 6:53:29
270 M18-49 Άνδρας 287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΟΣ 1982   4:18:56 5:58:59 6:53:47
271 F18-49 Γυναίκα 129 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 ΜΑΤΖΟΥΛ 4:17:03 5:56:51 6:53:55
272 M18-49 Άνδρας 335 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1989 GOJI BERRY TEAM 4:24:22 6:03:59 6:54:08
273 M18-49 Άνδρας 336 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1977 FREE RUNNERS 4:25:21 6:03:59 6:54:08
274 M18-49 Άνδρας 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1982 GOJI BERRY TEAM 4:24:23 6:02:59 6:54:08
275 M18-49 Άνδρας 258 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 4:22:56 5:58:59 6:55:25
276 M18-49 Άνδρας 108 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 1970 Σ.ΜΑ.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:10:03 5:55:00 6:55:36
277 M18-49 Άνδρας 350 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ 1968 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:13:34 5:56:27 6:55:39
278 M18-49 Άνδρας 214 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΕΝΤΖΑΣ 1975   4:15:05 5:57:17 6:58:10
279 M18-49 Άνδρας 22 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1983 TEMPUS FUGIT 4:29:20 6:06:59 6:59:11
280 M18-49 Άνδρας 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 TSIAS.COM DRAMA RUNNERS 4:25:45 6:03:59 6:59:16
281 M18-49 Άνδρας 299 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:31:51 6:07:59 7:01:59
282 M18-49 Άνδρας 42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ 1974   3:31:19 6:06:59 7:01:59
283 M18-49 Άνδρας 445 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1991 ORESIVIO GUESTHOUSE-ΣΔΙ 4:31:49 6:07:59 7:01:59
284 M18-49 Άνδρας 71 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1984 ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4:19:51 6:03:59 7:02:04
285 M18-49 Άνδρας 195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1968 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ 4:18:16 6:04:59 7:02:32
286 M18-49 Άνδρας 415 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΓΙΚΑΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ ΣΕΡΡΩΝ 4:24:13 6:07:59 7:02:45
287 M18-49 Άνδρας 46 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 4:25:16 6:04:59 7:02:46
288 M18-49 Άνδρας 472 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΡΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 4:26:06 6:08:59 7:04:31
289 M18-49 Άνδρας 145 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΚΟΣ 1981 FITNESS FACTORY 4:26:01 6:06:59 7:05:59
290 M18-49 Άνδρας 275 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ 1998   4:32:06 6:08:59 7:06:31
291 M18-49 Άνδρας 59 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 1968 Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:16:14 6:06:59 7:06:38
292 M50+ Άνδρας 310 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΩΚΟΣ 1964 GO.RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 4:18:34 6:06:59 7:07:19
293 M18-49 Άνδρας 471 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ 1975   4:32:30 6:13:59 7:07:20
294 F18-49 Γυναίκα 273 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 FAIRWAYS - PATH RUNNERS 4:37:20 6:14:59 7:07:21
295 M50+ Άνδρας 84 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΙΤΣΙΟΣ 1965 Σ.Δ.Ι. 4:20:05 6:08:59 7:07:47
296 M50+ Άνδρας 347 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΤΟΥΝΑΣ 1963 FIFTH ELEMENT 4:18:24 6:09:59 7:07:47
297 M50+ Άνδρας 461 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:19:35 6:07:59 7:07:48
298 M50+ Άνδρας 68 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΛΛΑΣ 1962 Σ.Δ.Ι. 4:20:04 6:07:59 7:07:48
299 M18-49 Άνδρας 151 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΙΧΝΑΛΗΣ 1982   4:20:31 6:11:59 7:08:16
300 M18-49 Άνδρας 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1972 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:30:04 6:13:59 7:08:41
301 M18-49 Άνδρας 225 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1980 ΣΑΠΠΑΖ 4:31:35 6:10:59 7:08:46
302 M50+ Άνδρας 475 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967   4:25:28 6:13:59 7:09:16
303 F18-49 Γυναίκα 389 ΜΕΡΟΠΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ 1984 FIFTH ELEMENT IOANNINA 4:37:44 6:14:59 7:09:21
304 M18-49 Άνδρας 31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 FIFTH ELEMENT IOANNINA 4:37:44 6:14:59 7:09:22
305 M50+ Άνδρας 201 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ 1966 YMITTOS RUNNERS 4:25:02 6:11:59 7:10:14
306 M18-49 Άνδρας 52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1968 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:31:44 6:13:59 7:10:14
307 M50+ Άνδρας 238 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:35:55 6:12:59 7:10:39
308 M18-49 Άνδρας 260 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:33:32 6:13:59 7:10:39
309 M50+ Άνδρας 278 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 1960 ΣΔΥP 4:40:37 6:17:59 7:12:53
310 M50+ Άνδρας 333 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1966 RUNNER STORE TRAIL TEAM 4:42:03 6:19:59 7:12:57
311 F18-49 Γυναίκα 44 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ 1982 GOJI BERRY RUNNING TEAM 4:25:30 6:11:59 7:13:00
312 M50+ Άνδρας 326 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 YMITTOS RUNNERS 4:42:56 6:15:59 7:13:07
313 M18-49 Άνδρας 164 KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 1986 EVIA TRAIL RUNNERS 4:28:15 6:12:59 7:14:02
314 M50+ Άνδρας 418 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΛΛΙΔΗΣ 1966 ΣΔΥΘ 4:34:57 6:15:59 7:15:25
315 M18-49 Άνδρας 280 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974 URBAN TRAIL RUNNERS 4:30:09 6:14:59 7:15:43
316 M50+ Άνδρας 245 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1962 KASSIMIS 4:40:36 6:17:59 7:15:44
317 M18-49 Άνδρας 414 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΩΚΟΣ 1981 ΣΔΥΜΘΗΒΑ/ALLTERAINRUNNERS 4:35:28 6:15:59 7:15:49
318 M50+ Άνδρας 3 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΦΙΝΗΣ 1965 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 4:35:01 6:15:53 7:15:50
319 M18-49 Άνδρας 308 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ 1987 Π.Ο.Δ.Ι (ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 4:14:50 6:13:59 7:15:55
320 M50+ Άνδρας 40 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 1963 ΣΔΙ - DEREKAS ENDURANCE 4:38:43 6:20:59 7:15:59
321 M18-49 Άνδρας 306 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 4:34:12 6:16:59 7:16:53
322 M18-49 Άνδρας 408 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1981 ALLOUGIALOU 4:38:30 6:19:59 7:17:00
323 F18-49 Γυναίκα 207 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗ 1977 MY ATHLETE, ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ FILANDROS 4:20:29 6:20:59 7:17:28
324 M18-49 Άνδρας 337 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΟΣ 1979   4:36:27 6:16:59 7:17:34
325 M50+ Άνδρας 177 ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1966   4:33:07 6:16:59 7:17:53
326 M18-49 Άνδρας 236 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1985 EVIA TRAIL RUNNERS 4:31:12 6:16:59 7:18:57
327 M50+ Άνδρας 305 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ 1966 MARATHON TEAM STAY FIT ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ 4:31:13 6:16:59 7:18:58
328 M18-49 Άνδρας 394 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 1988 MAVRIDIS TRAINING 3:58:20 5:52:17 7:19:42
329 M18-49 Άνδρας 134 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 1979   4:26:02 6:12:59 7:19:59
330 M18-49 Άνδρας 463 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1974 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 4:28:45 6:16:59 7:20:45
331 M18-49 Άνδρας 377 ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ 1968 SDYTH 4:37:48 6:19:59 7:20:48
332 F18-49 Γυναίκα 93 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 1970 SKY WOMEN RUNNING TEAM 4:27:00 6:14:59 7:20:50
333 M18-49 Άνδρας 391 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ 1970 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 4:33:30 6:20:59 7:21:12
334 M18-49 Άνδρας 220 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΤΟΜΑΝΙΤΗΣ 1968 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:36:29 6:17:59 7:21:31
335 M18-49 Άνδρας 223 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:33:21 6:18:59 7:21:57
336 F18-49 Γυναίκα 224 ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1984   4:43:41 6:23:59 7:22:01
337 M50+ Άνδρας 127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ 1966   4:33:31 6:19:59 7:22:02
338 M18-49 Άνδρας 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 1977 TOP GYM 4:23:05 6:13:59 7:22:05
339 M18-49 Άνδρας 47 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΓΙΑΝΟΣ 1983 XANTHIRUNNERS 4:26:57 6:15:59 7:22:09
340 M50+ Άνδρας 23 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1962   4:35:39 6:19:59 7:23:02
341 M18-49 Άνδρας 411 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ 1983   4:37:12 6:21:59 7:23:24
342 M50+ Άνδρας 441 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1955 ΣΔΟΕ 4:46:21 6:32:59 7:25:48
343 M50+ Άνδρας 162 ΠΑΝΟΣ ΚΑΖΑΚΟΣ 1965 OLYMPIANS 4:37:56 6:22:59 7:26:01
344 M18-49 Άνδρας 67 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΛΑΧΟΣ 1975 HOMO SAPIENS 4:43:44 6:27:59 7:26:19
345 M50+ Άνδρας 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 1966   4:43:53 6:27:59 7:26:20
346 M18-49 Άνδρας 365 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984   4:41:47 6:23:59 7:26:57
347 M18-49 Άνδρας 274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΤΣΚΑΣ 1974 STAYFIT STUDIO 4:25:37 6:26:59 7:28:16
348 M18-49 Άνδρας 96 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1974   4:37:48 6:26:59 7:29:22
349 M18-49 Άνδρας 114 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1984 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4:18:54 6:13:59 7:30:02
350 M50+ Άνδρας 407 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗς 1967   4:37:36 6:22:59 7:30:33
351 M18-49 Άνδρας 217 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ 1975 MYATHLETE 4:28:29 6:16:59 7:30:33
352 M18-49 Άνδρας 437 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 1978 PANTOFLA RUNNING TEAM 4:42:06 6:31:59 7:30:44
353 M50+ Άνδρας 460 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΟΣ 1965   4:37:30 6:31:59 7:30:51
354 M18-49 Άνδρας 290 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ 1976   - 6:30:59 7:31:24
355 M18-49 Άνδρας 160 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 1966   4:42:08 6:30:59 7:32:06
356 M18-49 Άνδρας 354 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 4:33:39 6:28:59 7:32:07
357 M50+ Άνδρας 468 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 CANDO PERS.TRAINING & SPORTS MASSAGE 4:35:26 6:19:59 7:33:21
358 F18-49 Γυναίκα 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 WAKE UP STREET 4:47:12 6:33:59 7:33:28
359 F18-49 Γυναίκα 158 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:47:12 6:33:59 7:33:34
360 M18-49 Άνδρας 430 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 1977 ANGRY BIRD 4:39:50 6:30:59 7:33:34
361 M18-49 Άνδρας 181 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978   4:37:50 6:30:59 7:34:21
362 M18-49 Άνδρας 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1985   3:46:53 - 7:35:33
363 M50+ Άνδρας 178 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1967 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 4:28:45 6:21:59 7:35:52
364 M18-49 Άνδρας 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ 1972 DRIFT BIKES 4:35:43 6:21:59 7:35:53
365 M18-49 Άνδρας 246 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WAKE UP STREET 4:38:59 6:26:59 7:35:54
366 M18-49 Άνδρας 429 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAILS TEAM 4:38:55 6:26:59 7:35:56
367 M18-49 Άνδρας 439 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ 1973 VOLTA RUNNING TEAM 4:51:11 6:34:59 7:35:59
368 F18-49 Γυναίκα 11 ADRIENN JOKUTI 1977 CORFU MOUNTAIN TRAIL 4:54:30 6:38:59 7:36:29
369 M18-49 Άνδρας 316 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1976   4:38:29 6:37:59 7:36:41
370 M50+ Άνδρας 184 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5:04:27 6:40:59 7:39:21
371 M18-49 Άνδρας 94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΛΤΙΔΗΣ 1974 ΣΔΥΘ/KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:46:36 6:35:59 7:40:32
372 F18-49 Γυναίκα 301 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:51:07 6:33:59 7:41:07
373 F50+ Γυναίκα 8 DRAGANA CEJOVIC 1967   4:50:19 6:37:59 7:41:44
374 M18-49 Άνδρας 91 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 4:38:42 6:30:59 7:42:41
375 F50+ Γυναίκα 17 KAYOKO TABATA 1967 RUN FOREVER 4:53:58 6:37:59 7:45:37
376 M18-49 Άνδρας 28 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Μ.Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4:53:44 6:40:59 7:46:57
377 M18-49 Άνδρας 97 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΝΑΣ 1979 BOOKRUNNERS 4:38:17 6:38:59 7:48:17
378 M50+ Άνδρας 250 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1960   4:52:27 6:42:59 7:49:26
379 M18-49 Άνδρας 72 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΡΑΝΝΑΣ 1988   5:06:23 7:01:59 7:50:20
380 M18-49 Άνδρας 244 ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 TOP GYM 4:41:00 6:37:59 7:50:39
381 F18-49 Γυναίκα 176 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ 1984 TOP GYM 4:39:41 6:32:59 7:51:05
382 M18-49 Άνδρας 456 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1972 MYATHLETE 4:52:07 6:46:59 7:53:52
383 F18-49 Γυναίκα 53 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ 1975 ΣΔΙ 4:56:43 6:46:59 7:54:47
384 M18-49 Άνδρας 366 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINNING GROUP 4:58:34 6:55:59 7:57:27
385 M18-49 Άνδρας 385 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ 1970 ΣΔΥΘ-KOURKOURIKIS TR.GROUP 5:06:19 6:55:59 7:57:27
386 M18-49 Άνδρας 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 4:50:26 6:53:59 7:58:25
387 M18-49 Άνδρας 465 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ 1971 KALDI'S RUNNING TEAM 4:53:53 6:46:59 7:58:42
388 M18-49 Άνδρας 183 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5:04:17 6:55:59 8:03:47
389 F18-49 Γυναίκα 37 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 5:04:12 6:55:59 8:07:30
390 M18-49 Άνδρας 293 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ 1968 FREE RUNNERS 5:04:12 6:55:59 8:07:42
391 M50+ Άνδρας 359 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1960 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5:04:52 6:59:59 8:09:28
392 M50+ Άνδρας 152 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΩΓΑΣ 1960 ΣΔΥΘ 5:03:49 6:55:59 8:09:45
393 M18-49 Άνδρας 384 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 586 Μ/Π ΤΠ(ΚΕΝ) ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:59:08 6:55:59 8:10:36
394 M18-49 Άνδρας 323 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ 1985 VFT - DRAMA RUNNERS 4:58:18 7:06:59 8:10:56
395 M50+ Άνδρας 153 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:56:42 7:06:59 8:14:13
396 M18-49 Άνδρας 419 ΝΙΚΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 5:09:01 7:08:59 8:16:22
397 M18-49 Άνδρας 356 ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΣΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:10:56 7:10:59 8:17:48
398 F18-49 Γυναίκα 185 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ 1970 3Π / SKY WOMEN RUNNING TEAM 5:15:52 7:10:59 8:23:17
399 M18-49 Άνδρας 395 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ 1984 FLAMINGO BROTHERS 5:30:01 7:15:59 8:24:13
400 M50+ Άνδρας 230 KΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Ο.Υ.Κ. 5:10:29 7:11:59 8:26:56
401 M50+ Άνδρας 199 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ 1964 XANTHI RUNNERS 5:28:48 - 8:28:02
402 F18-49 Γυναίκα 232 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:40:58 - 8:28:58
403 F18-49 Γυναίκα 204 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 1983 WAKE UP STREET 5:28:46 - 8:28:58
404 F50+ Γυναίκα 264 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 5:15:40 7:20:59 8:31:20
405 M18-49 Άνδρας 375 ΝΙΚΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ 1970   5:15:30 7:20:59 8:33:15
406 M18-49 Άνδρας 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ 1975   5:27:19 - 8:37:30
407 M18-49 Άνδρας 473 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1984 AEK 21 RUNNERS 5:15:38 7:23:59 8:39:47
408 M18-49 Άνδρας 295 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1972 SKORDO ULTRAS 5:15:33 7:20:59 8:45:02
409 M18-49 Άνδρας 469 ΙΩΣΗΦ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1969 Ο.Μ.Γ. - 4:33:24 DNF
410 M18-49 Άνδρας 363 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1985 ALLTERRAINRUNNERS 4:44:21 6:31:59 DNF
411 M18-49 Άνδρας 352 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 4:25:18 6:38:59 DNF
412 M18-49 Άνδρας 149 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΙΑΝΟΣ 1989 OLYMPUS_TRT 3:13:09 - DNF
413 M18-49 Άνδρας 286 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΣΙΟΣ 1970 ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 3:43:07 - DNF
414 M18-49 Άνδρας 16 DAVID SOY AUMETELL 1973 INVERSE TEAM 3:51:28 - DNF
415 M18-49 Άνδρας 277 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ 1983   3:52:44 - DNF
416 M18-49 Άνδρας 276 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ 1974   3:52:56 - DNF
417 M18-49 Άνδρας 438 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ 1974 URSA TEAM METSOVO 4:12:31 - DNF
418 M50+ Άνδρας 78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 1952 NIKOLAIDIS TEAM-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 4:58:07 - DNF
419 M50+ Άνδρας 261 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1962   5:40:05 - DNF
420 M18-49 Άνδρας 146 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - - DNF
421 F50+ Γυναίκα 324 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΞΥΓΓΗ 1967   - - DNF
422 F50+ Γυναίκα 253 ΙΡΕΝΑ ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ 1965 OLYMPUS MARATHON - - DNF
423 F18-49 Γυναίκα 248 ΜΑΡΙΝΑ ΛΥΜΑΚΗ 1979   - - DNF
424 M18-49 Άνδρας 332 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ 1977 ΣΔΥΘ - - DNF
Share This

Οι χορηγοί μας