Get Adobe Flash player

Φωτογραφίες 2017

ursatrial-logo

Βίντεο με στιγμιότυπα από τους αγώνες του 2017

videos

Βραβεία advendure.com

adventure-award-2016-bo

adventure-award-2016-bmr

utmb 2017

Ursa Trail 2017 promo

promo video

Ursa Trail QR Code

UrsaTrail2017QRCode

Στα Χνάρια της Αρκούδας QR Code

Chnaria2017QRCode

Ο καιρός στο Μέτσοβο

Γεν. Κατάταξη Κατηγορία Φύλο BIB Ονοματεπώνυμο YOB Ομάδα/Σύλλογος CP 4km CP 13.5km FINISH
1 M Άνδρας 1739 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 0:19:05 1:08:49 1:37:09
2 M Άνδρας 1002 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΛΕΤΗΣ 1987 KASIMIS TRAINING - INOV8 0:19:12 1:10:21 1:37:50
3 M Άνδρας 1446 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 1985 KASIMIS TRAINING - INOV8 0:19:34 1:10:26 1:38:18
4 M Άνδρας 1456 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ 1987 TECNICA HELLAS 0:19:12 1:10:21 1:38:53
5 M Άνδρας 1003 ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 1988 KASIMIS TRAINING INOV8 0:19:35 1:11:14 1:40:30
6 M Άνδρας 1728 AΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1987 ADIDAS/MY PROTEIN 0:20:08 1:11:40 1:41:10
7 M Άνδρας 1435 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 1980 KASIMIS TRAINING - - 1:43:40
8 M Άνδρας 1001 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1987 ΤΕCNICA 0:20:24 1:15:13 1:45:04
9 M Άνδρας 1166 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1970 MYATHLETE - 1:16:26 1:48:24
10 M Άνδρας 1575 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ 1979 KASIMIS TRAINING 0:21:48 1:18:29 1:49:28
11 M Άνδρας 1510 ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ 1981 KASIMIS TRAINING - 1:18:38 1:49:35
12 M Άνδρας 1547 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΑΣ 1990 TRG - 1:19:23 1:51:29
13 M Άνδρας 1520 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1973 IRON TEAM 0:21:53 1:19:48 1:51:48
14 M Άνδρας 1067 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΦΑΚΗΣ 1987   0:22:44 1:20:04 1:52:28
15 M Άνδρας 1565 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985   0:21:54 1:19:59 1:52:36
16 F Γυναίκα 1725 JULIA GAINARIU 1990   0:22:27 1:20:38 1:52:39
17 M Άνδρας 1247 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 1977 KASIMIS TRAINING-OLYMPUS MARATHON RT 0:22:41 1:20:32 1:52:41
18 M Άνδρας 1722 YVES MAINOS 1990   0:22:56 1:21:13 1:52:57
19 M Άνδρας 1592 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ 1982 STOIXIMAN - 1:21:03 1:54:21
20 M Άνδρας 1116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ 1970 A.O PREVEZAS - - 1:54:46
21 M Άνδρας 1222 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1977 ΚΑΡΥΑ ΟΛΥΜΠΟΥ 0:21:47 1:20:10 1:54:48
22 M Άνδρας 1404 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 1975 TSIAS.COM - 1:20:18 1:54:49
23 M Άνδρας 1250 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1996 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:22:01 1:22:59 1:56:02
24 M Άνδρας 1366 ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ 1992 STADIUM FITNESS CLUB 0:22:56 1:23:27 1:56:10
25 M Άνδρας 1658 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ 1992   0:23:22 1:23:40 1:56:17
26 M Άνδρας 1335 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 1992   0:22:13 1:21:43 1:56:38
27 M Άνδρας 1670 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1970 KASIMIS TRAINING 0:22:27 1:22:37 1:57:25
28 M Άνδρας 1502 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001 KASIMIS TRAINING - 1:22:28 1:57:46
29 M Άνδρας 1462 ΑΡΗΣ ΠΑΛΜΟΣ 1981 TYROLOGOS 0:23:03 1:22:33 1:58:13
30 M Άνδρας 1005 SYLVAIN GOBEL 1968 PREVEZA TRAIL RUNNERS 0:22:50 1:23:24 1:58:13
31 M Άνδρας 1126 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ 1990 TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:23:09 - 1:59:23
32 M Άνδρας 1043 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΡΚΟΥΔΗΣ 1966 CORFUMOUNTAINTRAIL - 1:23:59 1:59:23
33 M Άνδρας 1122 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ 1986 ΚΑSIMIS TRAINING - - 1:59:25
34 M Άνδρας 1635 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:24:11 1:24:56 1:59:27
35 M Άνδρας 1204 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ 1993 OLYMPUSTRT 0:23:26 1:25:05 1:59:40
36 M Άνδρας 1403 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΖΙΟΣ 1979 SATRAPISTAS 0:22:34 - 1:59:48
37 M Άνδρας 1730 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΤΣΗΣ 1973 FIFTH ELEMENT - 1:24:34 1:59:59
38 M Άνδρας 1538 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ 1991 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ - PANAGOS ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ 0:23:55 - 2:01:40
39 M Άνδρας 1735 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ODLO LA SPORTIVA - 1:23:54 2:01:48
40 M Άνδρας 1441 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΥ 1983 STOIXIMAN 0:23:37 1:25:32 2:01:51
41 M Άνδρας 1244 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1981 MYATHLETE 0:23:33 1:26:50 2:01:51
42 M Άνδρας 1493 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1993 Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:22:52 1:24:42 2:02:01
43 M Άνδρας 1169 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1971 FIFTH ELEMENT 0:23:50 1:26:20 2:02:06
44 M Άνδρας 1078 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΖΙΟΣ 1983   0:24:45 - 2:02:20
45 M Άνδρας 1320 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1988 TZOUMERKA TRAIL RUNNERS 0:23:54 1:26:44 2:02:23
46 M Άνδρας 1650 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1979 R.E.S.P.E.C.T. 0:23:30 1:26:26 2:02:24
47 M Άνδρας 1393 ΠΑΡΗΣ ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:24:16 1:26:56 2:02:34
48 M Άνδρας 1015 ΤΑΣΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 1976 ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:24:22 - 2:03:05
49 M Άνδρας 1064 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 1988   0:25:47 1:27:45 2:03:26
50 M Άνδρας 1127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1985   0:24:56 1:27:47 2:03:26
51 M Άνδρας 1644 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 1966 KASIMIS TRAINING 0:24:13 1:28:07 2:03:43
52 M Άνδρας 1371 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:49 1:27:26 2:03:47
53 M Άνδρας 1564 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:23:44 1:27:09 2:03:47
54 M Άνδρας 1643 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 1972 KASSIMIS-TRAINING 0:24:55 1:28:50 2:03:51
55 M Άνδρας 1509 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 1980 RUNNER STORE 0:24:17 1:27:54 2:03:59
56 M Άνδρας 1727 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 2003 FIFTH ELEMENT 0:25:40 1:28:17 2:04:04
57 M Άνδρας 1662 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΗΣ 1986   0:23:51 - 2:04:23
58 M Άνδρας 1299 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ 1985 OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 0:24:37 - 2:04:26
59 M Άνδρας 1606 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΡΜΑΚΕΣΗΣ 1981   0:25:15 1:29:16 2:04:27
60 M Άνδρας 1402 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ 2001   0:25:16 - 2:04:48
61 M Άνδρας 1524 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ 1976 KASIMIS TRAINING 0:25:24 1:30:08 2:05:21
62 M Άνδρας 1474 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 ALLTERRAINRUNNERS 0:25:35 1:29:43 2:05:30
63 M Άνδρας 1213 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1986 IRON TEAM 0:29:12 1:33:47 2:05:40
64 M Άνδρας 1688 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1986 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ/O2 STORE 0:24:26 - 2:05:45
65 M Άνδρας 1692 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1979 Ο2 STORE- ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:26 1:40:15 2:05:45
66 M Άνδρας 1583 ΒΛΑΔΙΜΙΡΟΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 1977 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:24:35 1:29:54 2:05:46
67 M Άνδρας 1045 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1976 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΣΕΡΡΩΝ 0:24:16 1:29:05 2:06:28
68 M Άνδρας 1580 ΘΩΜΑΣ ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ 1980 GREEN WAY 0:24:09 - 2:06:43
69 M Άνδρας 1256 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ 1963 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:25:13 1:30:12 2:06:53
70 M Άνδρας 1522 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973   0:24:58 - 2:07:15
71 M Άνδρας 1277 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ 1996 GIANNENA 0:25:27 1:28:05 2:07:18
72 M Άνδρας 1713 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1975 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:25:13 1:30:22 2:08:00
73 M Άνδρας 1421 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 1974   0:25:43 - 2:08:23
74 M Άνδρας 1177 ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 1985 TRG 0:24:47 1:30:48 2:08:40
75 M Άνδρας 1156 ΝΙΚΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:24:21 1:31:59 2:08:47
76 M Άνδρας 424 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1969 FIFTH ELEMENT 0:25:41 1:29:59 2:08:50
77 M Άνδρας 1492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ 1970 KASIMIS TRAINING 0:27:04 1:33:34 2:08:59
78 M Άνδρας 1553 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 1978 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:27:36 - 2:09:08
79 M Άνδρας 1374 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ 1973 KOURKOURIKIS TRAINNING GROUP 0:25:44 1:32:30 2:09:12
80 M Άνδρας 1618 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ - 1:32:26 2:09:14
81 M Άνδρας 1230 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:26:11 1:32:09 2:09:28
82 M Άνδρας 1219 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:25:13 1:31:23 2:09:38
83 M Άνδρας 1390 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM 0:27:18 1:33:52 2:09:42
84 M Άνδρας 1380 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 1985   0:24:56 1:31:52 2:09:45
85 M Άνδρας 1679 ΠΕΤΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ 1984 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM-INOV8 0:22:31 1:28:23 2:09:51
86 M Άνδρας 1054 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΙΑΣ 1969 PREVEZA TRAIL RUNNERS 0:25:46 1:32:46 2:10:07
87 M Άνδρας 1305 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ 1973 DR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 0:24:37 1:30:17 2:10:13
88 M Άνδρας 1013 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΟΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:24:52 1:32:06 2:10:30
89 M Άνδρας 1425 ΜΙΚΕΛ ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ 1993   0:25:49 1:30:36 2:10:45
90 M Άνδρας 1599 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1993 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:25:59 1:32:36 2:10:47
91 M Άνδρας 1369 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1966 STOIXIMAN 0:23:35 1:27:20 2:10:54
92 M Άνδρας 1659 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΙΑΝΙΟΣ 1979 KASIMIS TRAINING 0:26:20 1:35:52 2:11:16
93 M Άνδρας 1274 ΚΩΣΤΑΣ ΚΙΣΣΑΣ 1985 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:25:30 1:33:27 2:11:25
94 M Άνδρας 1407 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1992 ZERO LAKE RUN FILIPPIADA 0:25:14 1:31:29 2:11:37
95 M Άνδρας 1593 ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ 1985 SS TRAINING 0:26:04 1:33:01 2:11:53
96 M Άνδρας 1302 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973   0:26:53 - 2:11:59
97 M Άνδρας 1439 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:25:42 1:34:05 2:12:09
98 M Άνδρας 1337 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ 1997   0:28:10 1:34:22 2:12:17
99 M Άνδρας 1309 ΝΑΟΥΜ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1998   - 1:35:58 2:12:38
100 M Άνδρας 1708 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 1977 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM - - 2:13:06
101 F Γυναίκα 1398 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΑ 1974 APOLLONIO GYM/KOURKOURIKIS TG 0:26:02 1:36:11 2:13:22
102 M Άνδρας 1175 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 KASSIMIS TRAINING 0:24:51 1:32:19 2:13:41
103 F Γυναίκα 1037 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1994 KASIMIS TRAINING - INOV8 0:26:01 - 2:13:58
104 M Άνδρας 1231 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1991 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:25:28 1:34:17 2:14:19
105 M Άνδρας 1304 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDIS TEAM 0:26:39 1:34:14 2:14:24
106 M Άνδρας 1525 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΤΕΝΗΣ 1981 F.OM/OLYMPUS PATH/BALIOTIS N.T - 1:35:48 2:14:40
107 M Άνδρας 1557 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΓΟΥΡΗΣ 1975 BALIOTISNATURE TRAIL 0:27:07 - 2:14:42
108 M Άνδρας 1666 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ 1979 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 0:26:47 1:35:06 2:14:43
109 M Άνδρας 1007 RON TUK 1968 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:25:51 1:33:41 2:14:52
110 M Άνδρας 1438 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 POL DRASI VRAHNEIKON 0:27:43 - 2:15:24
111 M Άνδρας 1100 ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ 1985 STOIXIMAN - 1:39:11 2:15:26
112 M Άνδρας 281 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1979 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:27:18 - 2:15:33
113 M Άνδρας 1364 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΙΚΗΣ 1970   0:25:07 1:34:40 2:16:02
114 M Άνδρας 1050 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1974 GRAMMOS MA-FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:26:04 - 2:16:11
115 Μ Άνδρας 58 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:08 - 2:16:21
116 M Άνδρας 1109 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 1986 RUNNER STORE TRAIL TEAM 0:27:21 - 2:16:26
117 M Άνδρας 1071 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:45 1:35:32 2:16:30
118 M Άνδρας 1563 ΗΛΙΑΣ ΣΙΑΜΑΛΕΚΑΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:26:53 1:36:03 2:16:46
119 M Άνδρας 1172 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΤΣΗΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:27:50 1:37:53 2:16:48
120 M Άνδρας 1142 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1975   0:26:09 1:37:36 2:16:53
121 M Άνδρας 1602 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1970 MYATHLETE 0:28:05 1:36:31 2:17:07
122 M Άνδρας 1249 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1991 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:25:59 1:36:23 2:17:08
123 M Άνδρας 1519 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 1985   0:28:11 - 2:17:20
124 M Άνδρας 1225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ 1978 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:27:19 1:37:44 2:17:55
125 M Άνδρας 1656 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 1986 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ - 1:38:04 2:17:56
126 M Άνδρας 1506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΝΩΤΗΣ 1989   0:27:09 1:38:10 2:18:00
127 M Άνδρας 1267 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 0:28:07 - 2:18:19
128 M Άνδρας 173 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ 1963 ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:29:06 1:39:34 2:18:26
129 M Άνδρας 1195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 0:27:01 1:38:14 2:18:31
130 M Άνδρας 1627 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1965 PREVEZA TRAIL RUNNERS 0:28:19 - 2:18:37
131 M Άνδρας 1011 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1978   0:31:24 1:43:31 2:18:40
132 F Γυναίκα 1631 ΕΛΕΑΝΑ ΤΖΩΗ 1987   0:27:05 - 2:18:49
133 M Άνδρας 1729 AΡΓΥΡΙΟΣ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987   0:26:19 1:38:39 2:18:58
134 M Άνδρας 1450 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 2001   0:24:21 1:35:39 2:19:05
135 M Άνδρας 1021 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1972 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 1:38:31 2:19:10
136 M Άνδρας 1681 ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1978 OLYMPUS MARATHONRT 0:27:27 1:37:31 2:19:11
137 M Άνδρας 1282 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΟΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:29:16 - 2:19:13
138 M Άνδρας 1389 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983 NORTH OUTDOOR TRAINING - RUNNING TEAM 0:28:51 1:41:20 2:19:33
139 M Άνδρας 1585 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:25 1:38:45 2:19:39
140 M Άνδρας 1684 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1993   0:28:46 - 2:19:49
141 M Άνδρας 1418 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:29:06 - 2:19:53
142 M Άνδρας 1717 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΚΑSIMIS TRAINING 0:27:57 1:39:14 2:20:09
143 M Άνδρας 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΑΣ 1980 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:29:47 1:40:59 2:20:21
144 M Άνδρας 1138 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ 1977 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:28:48 - 2:20:37
145 M Άνδρας 1004 SIMON COLE 1966 FILANDROS LEFKADA 0:29:26 - 2:20:45
146 M Άνδρας 1287 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:27:22 - 2:20:49
147 M Άνδρας 1484 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1981 NEW ATHENS - 1:39:24 2:21:05
148 M Άνδρας 1348 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:22 1:39:18 2:21:16
149 M Άνδρας 1198 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 1975 IRON TEAM 0:29:12 1:42:47 2:21:28
150 M Άνδρας 1410 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ 1984 IRON TEAM - 1:42:53 2:21:29
151 M Άνδρας 1086 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1976 DR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 0:28:07 1:41:56 2:21:44
152 M Άνδρας 1009 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1984 OLYMPUSTRT 0:26:33 1:38:26 2:21:49
153 M Άνδρας 1280 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 0:28:05 1:42:01 2:22:09
154 M Άνδρας 1497 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 1973 ΚΕΡΚΥΡΑ 0:28:13 1:41:37 2:22:15
155 M Άνδρας 1318 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1982   0:27:36 1:40:07 2:22:17
156 M Άνδρας 1099 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1976 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:28:10 1:41:03 2:22:44
157 M Άνδρας 1162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ALLTERRAINRUNNERS 0:27:44 1:41:42 2:22:51
158 F Γυναίκα 1630 ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΖΩΗ 1987   0:27:15 1:38:55 2:23:01
159 M Άνδρας 1338 ΝΙΚΟΣ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ 1994 ONESTEPBEYOND_ENDURANCETEAM 0:29:25 1:42:19 2:23:04
160 M Άνδρας 1170 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ 1976 SATRAPISTAS 0:26:57 - 2:23:09
161 M Άνδρας 1428 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΤΖΑΣ 1975   0:28:50 1:40:32 2:23:14
162 M Άνδρας 1451 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1977 KONITSA TEAM 0:27:54 - 2:23:34
163 M Άνδρας 1434 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗΣ 1976 ZAHNÄRZTE ENGELSTRASSE 0:27:40 1:40:10 2:23:35
164 M Άνδρας 1031 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1982 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:29:06 1:42:41 2:23:40
165 M Άνδρας 1033 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1972 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΦΛΟΓΑ - - 2:23:50
166 M Άνδρας 1069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1973 DR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 0:27:47 1:41:23 2:23:53
167 M Άνδρας 1102 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978 ELASSONAGREEN RUNNING TEAM 0:30:39 1:43:52 2:23:55
168 M Άνδρας 1083 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1986 OLYMPUS TRT - 1:43:21 2:23:55
169 F Γυναίκα 1619 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΖΑΒΑΡΑ 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:28:35 1:42:05 2:24:10
170 F Γυναίκα 1110 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ 1971 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:29:10 1:43:44 2:24:22
171 M Άνδρας 1255 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ 1988 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:28:58 - 2:24:23
172 M Άνδρας 1329 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1982 RUNALEKSRUN 0:27:38 1:41:16 2:24:36
173 M Άνδρας 1693 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977 O2STORE LEYKAFA 0:27:37 - 2:24:39
174 M Άνδρας 1391 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΚΑΣ 1985 M.ARCHITECTS RUN3D 0:28:30 - 2:24:43
175 M Άνδρας 1578 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΕΤΤΑΣ 1980   0:29:49 1:42:58 2:24:48
176 M Άνδρας 1221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1979 ΚΑΡΥΑ ΟΛΥΜΠΟΥ 0:28:17 1:42:07 2:24:55
177 F Γυναίκα 1270 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑ ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ 1982 AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ - - 2:24:59
178 M Άνδρας 1600 ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ 1974 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:29:43 1:44:34 2:25:15
179 M Άνδρας 1262 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ 1980 IRENA'S TRAINING TEAM 0:31:55 - 2:25:28
180 M Άνδρας 1246 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:29 1:44:08 2:25:34
181 M Άνδρας 1382 ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΣΙΚΑΣ 1981   0:27:30 1:41:48 2:25:41
182 M Άνδρας 1085 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ 1981 KASIMIS TRAINING 0:29:51 1:44:03 2:25:43
183 M Άνδρας 1151 ΠΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1974   0:31:17 1:45:12 2:25:47
184 M Άνδρας 1185 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1976 MYATHLETE 0:26:10 1:37:42 2:25:49
185 M Άνδρας 1674 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ 1974 OLYMPUS TRT 0:28:01 1:43:48 2:26:04
186 M Άνδρας 1539 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΚΚΑΣ 1978 SS TRAINING TEAM IOANNINA - 1:41:45 2:26:08
187 M Άνδρας 1586 ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ 1963 ΕΥ ΧΑΡΜΑ 0:29:49 1:45:23 2:26:42
188 M Άνδρας 1343 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1985 MARINA SAILING TEAM 0:28:53 - 2:26:44
189 M Άνδρας 60 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ 1971   0:26:09 - 2:26:51
190 M Άνδρας 1345 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 1982   0:27:43 1:42:44 2:27:17
191 M Άνδρας 1347 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΙΟΝΑΚΗΣ 1978 KASIMIS TRAINING 0:30:29 1:46:36 2:27:25
192 M Άνδρας 1413 ΧΑΡΗΣ ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970   0:27:24 1:41:51 2:27:34
193 M Άνδρας 1381 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 1986   0:27:45 1:39:50 2:27:38
194 M Άνδρας 1609 ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΙΑΝΙΤΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:30:23 1:45:08 2:27:43
195 M Άνδρας 1089 ΘΩΜΑΣ ΓΑΖΩΝΑΣ 1985 KONITSA TEAM 0:27:55 1:44:01 2:27:50
196 M Άνδρας 1134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ 1961 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - - 2:28:15
197 M Άνδρας 1419 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 1991   0:30:17 - 2:28:19
198 M Άνδρας 1059 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΙΟΥΛΗΣ 1955 STOIXIMAN 0:31:34 - 2:28:22
199 M Άνδρας 1705 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 STOIXIMAN 0:27:50 1:43:39 2:28:28
200 M Άνδρας 1132 ΜΙΧΑΗΛ ΓΚΟΡΟΣ 1977 STOIXIMAN 0:27:51 1:43:54 2:28:32
201 M Άνδρας 1145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΟΥΣΗΣ 1983   0:26:41 - 2:28:35
202 M Άνδρας 1452 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΕΡΑΚΗΣ 1977 Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΟΥΓΛΙΑΝΙ TRAIL 0:28:54 1:44:14 2:28:40
203 M Άνδρας 1641 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ 1966 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:28:33 1:45:17 2:28:43
204 M Άνδρας 1352 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΒΗΣ 1961 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ - - 2:28:44
205 M Άνδρας 1476 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972   0:30:15 1:47:15 2:28:49
206 M Άνδρας 1308 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ 1976 MARINA SAILING TEAM 0:28:33 1:43:12 2:28:59
207 M Άνδρας 1333 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 KWROPI TRAIL 0:29:04 - 2:29:06
208 M Άνδρας 1136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1984 --- 0:28:10 1:45:37 2:29:09
209 M Άνδρας 1263 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 1976   - 1:46:33 2:29:40
210 M Άνδρας 1507 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:28:55 - 2:29:44
211 M Άνδρας 1591 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΙΚΟΣ 1971 CLAIN MAIN RUNNERS XANTHI 0:30:26 1:46:50 2:29:47
212 F Γυναίκα 1171 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ 1976 OLYMPUS TRT 0:29:21 - 2:29:56
213 M Άνδρας 1437 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 ΑΥΤΟΝΟΜΟΣ 0:31:41 1:48:32 2:30:06
214 M Άνδρας 1051 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 SPORTSLOVERS 0:29:21 - 2:30:10
215 M Άνδρας 1533 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1965 ΓΕΘ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ - 1:46:58 2:30:17
216 M Άνδρας 1531 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1982 NBG-PANGAEA 0:28:59 1:45:45 2:30:21
217 M Άνδρας 1224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΪΑΦΑΣ 1982 DNAHEALTH.GR 0:28:57 1:45:00 2:30:21
218 M Άνδρας 1541 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1985   0:28:36 - 2:30:24
219 F Γυναίκα 1655 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΜΑΝΙΔΟΥ 1986 IRON TEAM 0:29:59 1:47:28 2:30:26
220 M Άνδρας 1406 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1990 ZERO LAKE RUN FILIPPIADA 0:30:15 1:43:27 2:30:28
221 M Άνδρας 1360 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 1970 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:28:53 - 2:30:28
222 M Άνδρας 1501 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΠΑΣ 1983   0:30:05 1:45:04 2:30:38
223 M Άνδρας 1322 ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ 1976 GRE.A.T. 0:29:38 1:46:25 2:30:40
224 M Άνδρας 1505 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0:29:47 - 2:30:46
225 M Άνδρας 1351 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΥΠΑΣ 1993 INTENSE ELITE TRAINING 0:32:10 1:48:19 2:30:48
226 F Γυναίκα 1562 ΝΤΕΠΥ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:29:08 1:46:29 2:30:51
227 M Άνδρας 1330 ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP - 1:49:50 2:30:55
228 M Άνδρας 1016 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΣ 1984   - 1:47:32 2:30:59
229 M Άνδρας 1154 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΛΑΓΓΕΛΗΣ 1962 ΣΔΙ 0:30:27 1:46:39 2:31:02
230 M Άνδρας 1642 ΜΑΡΚΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1991 ONE STEP BEYOND- ENDURANCE TEAM 0:32:35 1:49:03 2:31:05
231 M Άνδρας 1555 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1985   - 1:48:47 2:31:29
232 M Άνδρας 1697 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ 1963 OLYMPUSTRT 0:28:27 - 2:31:40
233 M Άνδρας 1537 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΟΚΟΣ 1963   0:29:13 - 2:31:55
234 M Άνδρας 1412 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΙΤΟΣ 1982   - 1:49:32 2:31:55
235 M Άνδρας 1038 ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1969   0:31:31 - 2:31:58
236 M Άνδρας 1671 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΔΟΥΛΟΣ 1977 ALTERGYM IOANNINA 0:27:54 - 2:31:59
237 M Άνδρας 1092 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΝΩΤΗΣ 1989   0:28:22 - 2:32:08
238 M Άνδρας 1107 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣ 1978   0:28:27 - 2:32:26
239 M Άνδρας 1047 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ 1989 T.R.G. 0:29:20 - 2:32:27
240 M Άνδρας 1628 ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΜΟΣ 1982 ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:32:13 1:49:59 2:32:30
241 M Άνδρας 1157 ΠΕΤΡΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1994 STOIXIMAN 0:26:01 1:45:27 2:32:36
242 M Άνδρας 1633 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974   - - 2:32:43
243 M Άνδρας 1312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1977 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:30:53 1:49:36 2:32:45
244 M Άνδρας 1379 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ 1981 GREEK HIKERS 0:31:20 - 2:32:50
245 M Άνδρας 1115 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1967   0:30:57 - 2:32:59
246 M Άνδρας 1214 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ARACHOVA TRAIL 0:30:33 - 2:33:05
247 M Άνδρας 1560 ΣΑΚΗΣ ΣΕΜΟΣ 1977 SCIENCETRAINING.GR 0:30:37 1:49:40 2:33:06
248 M Άνδρας 1168 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:31:21 1:49:21 2:33:06
249 M Άνδρας 1357 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:31:22 1:49:19 2:33:06
250 M Άνδρας 1695 ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP - - 2:33:08
251 M Άνδρας 1576 STEVE ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ 1984 COATRUNNERS 0:31:59 - 2:33:17
252 M Άνδρας 1220 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1989   0:28:24 - 2:33:23
253 M Άνδρας 1068 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 1988   0:30:11 - 2:33:39
254 M Άνδρας 1233 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΛΛΟΣ 1990 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ - - 2:33:41
255 F Γυναίκα 1523 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΑ 1982 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:31:39 1:50:56 2:33:41
256 M Άνδρας 1084 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 STOIXIMAN - - 2:33:48
257 F Γυναίκα 1444 ΕΛΕΝΑ ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 1984 Γ.Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-G.KOURKOURIKI 0:30:47 1:50:14 2:33:54
258 M Άνδρας 1331 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1965 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - 1:50:36 2:34:07
259 M Άνδρας 1143 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΛΑΣ 1978   0:31:58 1:49:12 2:34:08
260 M Άνδρας 1124 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1971 ΣΔΙ - 1:48:26 2:34:13
261 M Άνδρας 1279 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:29:30 - 2:34:14
262 M Άνδρας 1053 ΝΙΚΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ 1972 KONITSA TEAM - 1:47:04 2:34:14
263 M Άνδρας 1062 ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗΣ 1981 ALTERGYM 0:27:36 - 2:34:30
264 M Άνδρας 1368 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984   0:31:02 - 2:34:34
265 M Άνδρας 1361 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ 1975   0:31:48 1:52:42 2:34:47
266 M Άνδρας 1264 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΟΣ 1979   0:29:25 1:47:22 2:34:57
267 M Άνδρας 1326 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΒΑΣΑΣ 1977 ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - - 2:35:09
268 M Άνδρας 1536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ 1973 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 0:30:40 - 2:35:18
269 F Γυναίκα 1595 ZΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1997 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:32:04 1:53:01 2:35:34
270 F Γυναίκα 1485 ΒΗΘΛΕΕΜ ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ 1969   0:30:21 1:50:25 2:35:35
271 M Άνδρας 1135 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ 1963 STOIXIMAN 0:32:46 1:53:53 2:35:37
272 M Άνδρας 1020 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1999   - - 2:35:38
273 M Άνδρας 1336 ΚΑΡΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1984   0:32:13 - 2:35:41
274 M Άνδρας 1229 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1983 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP - - 2:35:54
275 M Άνδρας 1346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 1972   0:31:57 1:52:36 2:35:56
276 M Άνδρας 1554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ 1982 BALIOTIS NATURE TRAIL - 1:51:00 2:36:00
277 F Γυναίκα 1471 ΦΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1992 ΣΔΥΘ 0:31:09 1:50:08 2:36:04
278 M Άνδρας 1448 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΟΥΣΗΣ 1977   0:30:20 1:50:04 2:36:06
279 M Άνδρας 1469 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ 1983 EVROSMARATHONTEAM 0:29:24 - 2:36:16
280 F Γυναίκα 1207 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΩΓΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:31:08 - 2:36:19
281 M Άνδρας 1636 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ 1982 " GRAMMOSMA" 0:31:38 - 2:36:27
282 M Άνδρας 1623 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΖΙΛΗΝΑΣ 1975 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ - 1:51:04 2:36:30
283 M Άνδρας 1409 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ 1977 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 1:51:53 2:36:34
284 M Άνδρας 1544 ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΙΟΣ 1962 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:30:20 1:50:28 2:36:46
285 M Άνδρας 1164 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΔΗΣ 1958   0:30:10 - 2:36:49
286 M Άνδρας 1106 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΚΑΣ 1981   0:30:24 1:49:44 2:36:49
287 M Άνδρας 1367 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ 1991 XANTHI RUNNERS - CLAIN MAIN RUNNERS 0:33:24 - 2:36:58
288 F Γυναίκα 1080 ΦΕΝΙΑ ΒΟΤΣΙΟΥ 1977 TRG - - 2:36:59
289 M Άνδρας 1447 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΥΣΗΣ 1984   - - 2:36:59
290 M Άνδρας 1472 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:29:33 - 2:36:59
291 M Άνδρας 1488 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1986 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:31:03 1:50:51 2:37:02
292 M Άνδρας 1420 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ 1978   - - 2:37:03
293 M Άνδρας 1542 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ 1986 - 0:30:22 1:45:51 2:37:06
294 M Άνδρας 1378 ΑΛΕΞAΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΩΝΑΣ 1978 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 0:30:58 1:51:14 2:37:28
295 M Άνδρας 1197 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖAΨAΛHΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:29:42 - 2:37:38
296 M Άνδρας 1044 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΜΕΝΗΣ 1982 ΑΕΠΕ 0:31:27 1:50:40 2:37:38
297 M Άνδρας 1191 ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:29 1:51:34 2:37:41
298 M Άνδρας 1310 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973   0:33:54 - 2:37:51
299 M Άνδρας 1657 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 1984 XANTHI RUNNERS 0:31:22 - 2:37:58
300 M Άνδρας 1589 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 GRAMMOS MA - - 2:38:01
301 M Άνδρας 1622 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 1981 DOMOMAT 0:29:42 1:49:26 2:38:03
302 M Άνδρας 1386 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΟΣ 1976 O.S.B_E.T 0:32:42 1:54:35 2:38:09
303 M Άνδρας 1125 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΖΑΣ 1969   0:31:54 1:52:07 2:38:33
304 M Άνδρας 1719 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΥΛΑΚΟΣ 1989   0:30:59 1:52:45 2:38:47
305 M Άνδρας 1731 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1961 CLAIN MAIN RUNNERS XANTHI 0:32:03 1:52:13 2:38:59
306 F Γυναίκα 1022 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ 1972 BALIOTIS NATURE TRAIL -GRAMMOS MA 0:30:42 - 2:39:12
307 M Άνδρας 1014 ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 1986   - 1:50:44 2:39:16
308 M Άνδρας 1095 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990   0:33:09 - 2:39:17
309 M Άνδρας 1653 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΛΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:15 1:51:27 2:39:19
310 F Γυναίκα 1205 ΑΝΝΑ ΖΗΣΗ 1979 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:29:53 - 2:39:28
311 M Άνδρας 1487 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1966 BEEREOS 0:31:45 - 2:39:42
312 M Άνδρας 1611 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1984 YPSARION TRAIL RUNNERS 0:31:35 1:52:50 2:39:45
313 M Άνδρας 1114 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ 1970 AΕΡΩΠΟΣ 0:32:39 1:53:44 2:39:46
314 M Άνδρας 1376 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:33:16 1:54:27 2:40:11
315 M Άνδρας 1173 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1974   0:34:09 - 2:40:28
316 M Άνδρας 1286 ΓΙΩΡΓΟΣ-ΙΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - - 2:40:29
317 M Άνδρας 1096 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ 1972 STOIXIMAN 0:31:41 - 2:40:33
318 M Άνδρας 1433 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:32:22 - 2:40:51
319 M Άνδρας 1581 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ 1974 APSD ZEYS PIERIAS 0:29:45 1:51:42 2:40:55
320 M Άνδρας 1503 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1979 WINTER RUN PALIA KAVALA TEAM 0:35:11 - 2:40:59
321 M Άνδρας 1582 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ 1979 MYATHLETE 0:31:29 1:53:06 2:41:03
322 M Άνδρας 1121 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΑΤΖΗΣ 1971 KARDITSA RUNNING CLUB 0:31:46 1:52:53 2:41:04
323 M Άνδρας 1181 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΟΥΝΑΣ 1975 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ - - 2:41:06
324 M Άνδρας 1293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 1985 OLYMPUS TRT 0:30:35 - 2:41:16
325 F Γυναίκα 1416 ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ 1981 KASIMIS 0:31:08 - 2:41:22
326 M Άνδρας 1160 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΑΦΝΗΣ 1984   0:29:58 - 2:41:22
327 M Άνδρας 1079 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΤΣΙΚΑΣ 1976   0:31:25 - 2:41:29
328 M Άνδρας 1266 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 FIGHT CLUB PREVEZAS - 1:59:01 2:41:33
329 M Άνδρας 1669 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΩΠΟΣ 1972   0:32:50 1:56:28 2:41:36
330 M Άνδρας 1676 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1973   0:32:51 1:56:02 2:41:36
331 F Γυναίκα 1584 ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΣΟΥΝΔΙΑ 1978 A Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:33:33 - 2:41:50
332 M Άνδρας 1321 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ 1982 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:30:08 1:55:25 2:41:52
333 M Άνδρας 1275 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1960 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 0:32:00 1:54:51 2:41:58
334 M Άνδρας 1332 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΒΑΝΟΣ 1977 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:31:56 1:54:47 2:42:23
335 M Άνδρας 1590 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΥΛΙΔΗΣ 1982 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:32:40 - 2:42:30
336 M Άνδρας 1646 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 - 0:30:18 1:53:39 2:42:47
337 M Άνδρας 1442 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΥ 1974   0:32:38 1:53:34 2:42:49
338 M Άνδρας 1323 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1964 ΣΥΛ ,ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:29:38 - 2:42:51
339 M Άνδρας 1500 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1967   - - 2:42:51
340 M Άνδρας 1186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:31:19 - 2:43:09
341 M Άνδρας 1104 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1960 STOIXIMAN 0:31:44 1:56:06 2:43:21
342 M Άνδρας 1521 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1969 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 0:33:15 1:54:59 2:43:31
343 M Άνδρας 1673 ΜΑΝΟΣ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 1984   0:33:03 1:55:35 2:43:35
344 M Άνδρας 1588 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ 1972 ΣΔΥΘ 0:31:56 1:55:04 2:43:49
345 M Άνδρας 1645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ 1973   0:30:38 - 2:43:57
346 M Άνδρας 1667 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ 1951 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ " ΖΕΥΣ " 0:31:32 1:55:58 2:43:57
347 F Γυναίκα 1660 ΕΥΡΥΝΟΜΗ ΤΣΙΑΡΓΑΛΗ 1985 OLYMPUS MARATHON RT 0:33:04 - 2:44:01
348 F Γυναίκα 1113 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 1972   - - 2:44:05
349 M Άνδρας 1303 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ 1971 ADIDAS RUNNING TEAM 0:30:45 - 2:44:18
350 F Γυναίκα 1199 ΑΘΗΝΑ ΖΑΜΠΟΥ 1976   - - 2:44:44
351 M Άνδρας 1301 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΜΠΑΣ 1982 CROSSFIT VOLOS 0:34:04 1:56:35 2:45:00
352 M Άνδρας 1651 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΗΣ 1971 CROSSFIT VOLOS 0:34:04 1:56:15 2:45:00
353 M Άνδρας 1290 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 1980 ΞΕΣΚΟΥΡΙΑΖΩ - 1:55:32 2:45:02
354 M Άνδρας 1648 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:32:24 - 2:45:06
355 M Άνδρας 1687 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 1976   0:35:02 - 2:45:23
356 M Άνδρας 1665 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1980 ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:31:54 - 2:45:40
357 M Άνδρας 1424 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΣ 1977   0:30:52 - 2:45:46
358 F Γυναίκα 1184 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 1978   0:32:01 1:56:25 2:45:49
359 M Άνδρας 1603 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1975   0:33:21 - 2:45:56
360 M Άνδρας 1422 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 0:32:58 1:55:53 2:45:58
361 M Άνδρας 1159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 1976   0:34:12 1:57:34 2:46:01
362 M Άνδρας 1123 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΕΓΚΑΣ 1979   0:32:27 - 2:46:16
363 M Άνδρας 1152 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ 1958 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:33:08 1:59:06 2:46:21
364 M Άνδρας 1516 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 PROEDROS 0:34:38 1:59:15 2:46:24
365 M Άνδρας 1517 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ 1973 KOYRKOYRIKIS TRAINING GRΟUP 0:35:14 - 2:46:26
366 M Άνδρας 1017 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1984   - 1:56:43 2:47:00
367 M Άνδρας 1252 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 1989 A-TEAM 0:34:49 - 2:47:03
368 M Άνδρας 1077 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΓΚΛΗΣ 1982 A-TEAM 0:33:47 1:57:07 2:47:03
369 M Άνδρας 1392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΡΚΑΣ 1981 M.ARCHITECTS RUN3D 0:30:52 1:55:16 2:47:04
370 M Άνδρας 1147 ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 1988   - 1:55:11 2:47:22
371 F Γυναίκα 1370 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1982 SKY WONEN RUNNING TEAM - - 2:47:38
372 M Άνδρας 1634 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΔΗΣ 1986   0:31:33 1:56:11 2:47:43
373 M Άνδρας 1276 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΤΣΑΚΗΣ 1983   0:33:14 1:57:24 2:47:43
374 M Άνδρας 1251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 1975 MY GYM ΤΡΙΚΑΛΑ 0:32:20 1:56:54 2:47:44
375 M Άνδρας 1552 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:32:52 1:59:36 2:47:47
376 M Άνδρας 1400 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΠΑΡΤΖΟΥΔΗΣ 1972   0:31:48 1:55:43 2:47:56
377 F Γυναίκα 1066 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΣΟΥ 1984   0:32:24 1:56:39 2:48:09
378 M Άνδρας 1699 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1967 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:34:26 - 2:48:12
379 M Άνδρας 1608 ΗΛΙΑΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ 1976 RUN FOREST RUN TRAIL 0:36:29 2:00:50 2:48:15
380 M Άνδρας 1030 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΘΟΥΛΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:33:55 1:58:58 2:48:18
381 M Άνδρας 1027 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1987   0:29:48 1:53:27 2:48:35
382 M Άνδρας 1196 ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΧΕΝΤΖΗΣ 1979   0:33:10 1:54:04 2:48:41
383 M Άνδρας 1545 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ 1974 GYMNASION FITNESS CLUB MESOLONGHI 0:32:36 1:58:05 2:48:49
384 M Άνδρας 1566 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΙΑΣΟΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0:32:36 1:58:01 2:48:49
385 M Άνδρας 1551 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:32:57 - 2:48:52
386 M Άνδρας 1057 ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΒΑΛΔΟΥΜΑΣ 1972 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:28:52 - 2:48:53
387 M Άνδρας 1426 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΣΜΠΑΣ 1960 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 0:31:40 1:51:18 2:48:55
388 M Άνδρας 1721 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ 1982 WAKE UP STREET 0:35:20 2:01:34 2:48:57
389 M Άνδρας 1710 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ 1982 "GRAMMOSMA" 0:33:49 - 2:48:59
390 M Άνδρας 1093 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 0:30:58 1:55:47 2:49:05
391 F Γυναίκα 1036 ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 1980 CREDO S VICTORIA 0:34:01 - 2:49:06
392 M Άνδρας 1475 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:34:23 2:00:54 2:49:07
393 F Γυναίκα 1460 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΛΗΑ 1989 CROSS GENERATION LARISSA 0:34:00 - 2:49:09
394 M Άνδρας 1025 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 BMW SERVICE ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:59 - 2:49:09
395 M Άνδρας 1137 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ 1976   0:33:53 - 2:49:16
396 M Άνδρας 1649 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 TRAIL RUNNER PATRAS 0:35:42 2:02:31 2:49:16
397 F Γυναίκα 1223 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΒΟΥΡΑ 1977 OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 0:35:41 - 2:49:17
398 M Άνδρας 1594 ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1982 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:32:43 2:01:15 2:49:17
399 M Άνδρας 1291 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 1969 FREE RUNNERS 0:32:48 1:59:42 2:49:25
400 F Γυναίκα 159 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΑΡΡΗ 1989 FIGHT CLUB ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:33:58 - 2:49:36
401 F Γυναίκα 1491 ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ 1966 STOIXIMAN 0:34:09 - 2:49:39
402 M Άνδρας 1470 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1964 ΣΜΛΑΡΙΣΑΣ - - 2:49:49
403 M Άνδρας 1675 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ 1981 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:33:08 - 2:49:54
404 M Άνδρας 1174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1975 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM - 2:03:31 2:49:56
405 M Άνδρας 1702 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:32:21 - 2:49:58
406 M Άνδρας 1149 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1978 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:32:45 - 2:50:05
407 M Άνδρας 1042 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 1965   - 1:58:14 2:50:24
408 M Άνδρας 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975   0:32:35 - 2:50:37
409 M Άνδρας 1129 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΛΑΒΑΣ 1974 ΕΛ.ΑΣ. 0:37:38 2:03:58 2:50:44
410 M Άνδρας 1414 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 0:33:38 2:00:29 2:50:57
411 F Γυναίκα 1150 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1985   - - 2:50:59
412 F Γυναίκα 1008 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1981 KASIMIS TRAINING 0:32:33 - 2:51:01
413 F Γυναίκα 1709 ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΧΟΥΡΔΟΥΜΗ 1989 SMART RUN 0:35:05 2:01:47 2:51:03
414 M Άνδρας 36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1993   0:31:45 - 2:51:09
415 F Γυναίκα 1342 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΤΣΙΟΥ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:35:28 - 2:51:19
416 M Άνδρας 1300 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 1981   0:31:50 1:54:19 2:51:25
417 M Άνδρας 1094 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΤΣΕΛΟΣ 1963 STOIXIMAN 0:34:35 2:02:27 2:51:46
418 M Άνδρας 1161 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 1975   0:33:40 - 2:51:48
419 F Γυναίκα 1624 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ 1969 ANIMAL RIGHTS RUNNERS - 2:01:41 2:51:51
420 M Άνδρας 1158 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ 1970 LEFEV ΠΕΛΛΑΣ 0:32:19 1:59:50 2:52:11
421 M Άνδρας 1023 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΑΞΑΣ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:51 - 2:52:14
422 M Άνδρας 1235 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:45 - 2:52:17
423 M Άνδρας 1489 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1971   0:29:35 1:57:28 2:52:18
424 F Γυναίκα 1546 ΒΑΣΩ ΡΟΥΣΣΑ 1992 TRG 0:35:14 - 2:52:32
425 M Άνδρας 1283 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1995 TRG 0:35:06 2:01:52 2:52:33
426 M Άνδρας 1306 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 1975 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:33:22 - 2:52:40
427 M Άνδρας 1498 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1975 CROSSFIT VOLOS 0:34:06 2:01:26 2:52:43
428 M Άνδρας 1465 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1982   0:34:28 2:02:36 2:52:43
429 F Γυναίκα 1268 ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΤΣΙΩΡΑ 1977   0:34:11 2:03:35 2:52:44
430 M Άνδρας 1408 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1986 STOIXIMAN - - 2:52:57
431 M Άνδρας 1573 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΣΚΟΣ 1970 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:36:12 2:05:23 2:53:01
432 M Άνδρας 1241 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 0:32:16 2:00:23 2:53:07
433 M Άνδρας 1261 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ 1977   0:34:56 - 2:53:07
434 M Άνδρας 1682 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΛΕΚΗΣ 1965   - - 2:53:25
435 M Άνδρας 1579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ 1992 NITLAB 0:33:46 - 2:53:29
436 M Άνδρας 1443 ΦΩΚΙΩΝ ΝΙΚΟΥ 1973 ALL TEŔRAIN RUNNERS - 1:55:39 2:53:49
437 M Άνδρας 1680 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - 2:02:10 2:53:57
438 M Άνδρας 1677 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΩΝΗΣ 1975 ALTERGYM 0:32:27 - 2:53:59
439 M Άνδρας 1183 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ 1970   0:31:42 2:00:59 2:54:01
440 F Γυναίκα 1431 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΩΚΟΥ 1969   0:34:15 2:03:12 2:54:06
441 M Άνδρας 1040 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1964 KASIMIS TRAINNING 0:35:32 2:04:12 2:54:20
442 M Άνδρας 1397 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:34:03 - 2:54:21
443 M Άνδρας 1372 ΜΩΥΣΗΣ ΜΑΤΑΘΙΑΣ 1979   - 2:02:16 2:54:28
444 M Άνδρας 1694 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΜΤΖΙΔΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:09 2:04:40 2:54:37
445 M Άνδρας 1269 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΩΡΟΣ 1975 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:35:52 2:02:45 2:54:53
446 M Άνδρας 1248 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ 1989 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / INTENSE ELITE TRAINING - - 2:54:56
447 M Άνδρας 1486 ΒΑΙΟΣ ΤΙΓΚΑΣ 1978 ΠΕΡΣΕΑΣ 0:36:04 - 2:55:00
448 M Άνδρας 1265 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:37:24 - 2:55:00
449 F Γυναίκα 1187 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΞΩΜΑΝΙΔΗ 1974 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:35:05 2:03:06 2:55:06
450 M Άνδρας 1718 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΛΤΟΥ 1954 ΣΔΥΘ - - 2:55:39
451 F Γυναίκα 1707 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:34:06 2:05:18 2:55:43
452 M Άνδρας 1385 ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ 1962 XANTHI RUNNERS - CLAIN MAIN RUNNERS 0:34:11 2:02:56 2:55:50
453 F Γυναίκα 135 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 SNAILSTEAM 0:33:44 - 2:56:04
454 M Άνδρας 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ 1958 GOJI BERRY TEAM - - 2:56:20
455 M Άνδρας 1528 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973   0:32:54 2:02:21 2:56:26
456 M Άνδρας 1504 ΦΩΤΗΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ 1979 DRC 0:36:53 - 2:57:00
457 M Άνδρας 1105 ΠΑΡΗΣ ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ 1983 CLAIN MAIN RUNNERS - 2:04:28 2:57:00
458 F Γυναίκα 1026 BIKY ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ROUT 100MILES ADVENDURUN 0:36:41 2:06:18 2:57:05
459 M Άνδρας 1556 ΣΥΜΕΩΝ ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ 1974 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:31:57 1:58:51 2:57:13
460 F Γυναίκα 1076 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΛΑΧΟΥ 1981   0:34:49 1:25:54 2:57:24
461 M Άνδρας 481 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ 1960   0:33:30 - 2:57:28
462 M Άνδρας 1359 ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:37:35 2:06:07 2:57:29
463 M Άνδρας 1074 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΩΡΗΣ 1983 NORTH BUDVENDURE 0:36:04 2:04:08 2:57:30
464 M Άνδρας 1459 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1973 ΜΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 0:33:31 2:04:03 2:58:00
465 M Άνδρας 1701 ΕΥΣΤΑΘΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1973 MOUNTAINAGRO GREVENA TRAIL TEAM 0:35:55 - 2:58:06
466 F Γυναίκα 1607 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΥ 1979 FREE RUNNERS - - 2:58:10
467 F Γυναίκα 1558 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕΒΔΑΛΗ 1993 Α.Ο.Θ. 0:34:20 2:03:46 2:58:17
468 M Άνδρας 1405 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1981   - 2:06:45 2:58:33
469 M Άνδρας 1140 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ 1957 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:44 2:00:14 2:58:48
470 M Άνδρας 1737 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ 1970   0:33:47 2:03:26 2:59:05
471 M Άνδρας 1358 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1951 XANTHI RUNNERS - 2:03:41 2:59:10
472 M Άνδρας 1532 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΤΟΝΟΣ 1993   - - 2:59:14
473 F Γυναίκα 1298 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΟΥ 1989 KASIMIS TRAINING 0:35:21 - 2:59:14
474 F Γυναίκα 1350 ΕΛΕΝΗ ΛΙΣΓΑΡΑ 1984   - 2:06:36 2:59:34
475 M Άνδρας 1401 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:25 2:05:36 2:59:37
476 M Άνδρας 1039 ΤΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1983 EVIA TRAIL RUNNERS 0:32:28 2:07:34 3:00:07
477 M Άνδρας 1190 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 MOUNTAINAGRO GREVENA TRAIL TEAM 0:35:54 2:09:10 3:00:15
478 M Άνδρας 1411 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΣΙΡΗΣ 1989   0:35:25 2:06:30 3:00:16
479 M Άνδρας 1061 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ 1959 ΣΔΥΘ 0:31:55 2:02:49 3:00:21
480 M Άνδρας 1614 ΘΑΝΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1990 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:35:51 - 3:00:23
481 M Άνδρας 1417 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ 1974 MY GYM ΤΡΙΚΑΛΑ 0:34:25 2:08:12 3:00:24
482 M Άνδρας 1453 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΝΤΟΥΛΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:32:56 2:00:04 3:00:28
483 M Άνδρας 1211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 1974 STOIXIMAN 0:35:46 2:08:01 3:00:28
484 M Άνδρας 1613 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1966   0:35:52 - 3:00:30
485 M Άνδρας 1647 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1982   0:34:34 - 3:00:36
486 M Άνδρας 1216 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:33:49 2:07:48 3:00:37
487 F Γυναίκα 1311 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΡΙΠΙΝΤΗΡΗ 1990   0:35:07 - 3:00:39
488 F Γυναίκα 1664 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΡΗ 1971   0:33:08 2:05:49 3:00:53
489 F Γυναίκα 1273 ΛΙΝΑ ΚΕΡΑΤΣΑ 1987 - 0:36:33 2:07:53 3:00:58
490 M Άνδρας 1574 ΗΡΩ ΣΙΨΑ 1993   0:36:33 2:09:27 3:00:58
491 M Άνδρας 1738 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ 1988 WAKE UP STREET 0:35:21 - 3:00:59
492 F Γυναίκα 1082 ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗ 1973 ΣΔΥΘ 0:35:01 2:08:52 3:01:00
493 M Άνδρας 1227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - 2:06:02 3:01:15
494 F Γυναίκα 1530 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:37:30 2:08:47 3:01:16
495 M Άνδρας 1289 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 1975 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:37:30 2:09:16 3:01:16
496 F Γυναίκα 1319 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ 1967 APSD ZEYS PIERIAS 0:32:32 2:09:40 3:01:19
497 M Άνδρας 1700 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗΣ 1984 ΧΕΛΩΝΕΣ 0:40:31 2:12:46 3:01:30
498 M Άνδρας 1112 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ 1960 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:34:17 2:04:31 3:01:37
499 F Γυναίκα 1383 ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΛΙΑΡΑ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 0:38:57 - 3:01:46
500 M Άνδρας 1065 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1961 RAYCOM ΣΔΥΘ 0:34:22 2:07:00 3:01:51
501 F Γυναίκα 1601 ΜΑΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΗ 1967 FREE RUNNERS 0:36:09 2:11:01 3:01:55
502 F Γυναίκα 1240 ΤΖΕΝΗ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ 1971 OLYMPUS TRT 0:32:02 2:05:45 3:01:56
503 F Γυναίκα 480 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ 1971 ΣΔΙ - - 3:02:16
504 F Γυναίκα 1010 ΑΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΗ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:35:58 - 3:02:16
505 M Άνδρας 1612 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1961 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - 2:07:09 3:02:20
506 M Άνδρας 1720 ΧΡΗΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ - - 3:02:21
507 M Άνδρας 1055 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ 2001 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 0:32:04 2:05:01 3:02:27
508 M Άνδρας 1457 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:34 2:10:12 3:02:34
509 M Άνδρας 1041 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972   - 2:06:23 3:02:38
510 M Άνδρας 1468 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ 1973   0:36:06 2:09:20 3:02:44
511 M Άνδρας 1527 ΧΑΡΙΤΩΝ ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ 1955 ΣΔΥΘ 0:33:25 2:06:55 3:02:54
512 M Άνδρας 1363 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:36:31 2:09:04 3:03:05
513 M Άνδρας 1698 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:37:39 2:12:22 3:03:13
514 M Άνδρας 1176 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:35:27 - 3:03:21
515 M Άνδρας 1711 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1974   0:33:29 - 3:03:46
516 M Άνδρας 1232 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ 1973 THE NORTH FACE 0:38:43 - 3:04:01
517 M Άνδρας 1355 ΘΩΜΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:37:24 2:11:20 3:04:01
518 M Άνδρας 1141 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1977 Ο.Π.Ο.Π. 0:35:41 2:09:22 3:04:08
519 M Άνδρας 1550 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΓΙΝΙΔΗΣ 1984   0:36:43 2:07:40 3:04:11
520 M Άνδρας 1144 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΚΕΝΤΥΡΙΩΝ 0:36:07 - 3:04:12
521 M Άνδρας 1605 ΝΕΩΝ ΣΥΡΛΑΝΤΖΗΣ 1970 OLYMPUS TRT 0:33:01 2:05:56 3:04:14
522 F Γυναίκα 1568 ΝΙΚΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1966 DROMEON VERIAS 0:35:30 - 3:04:23
523 F Γυναίκα 1163 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 WAKE UP STREET 0:35:30 2:09:31 3:04:39
524 F Γυναίκα 1006 MANDY TRUSLER 1963 NONE 0:35:31 - 3:04:42
525 F Γυναίκα 1254 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ 1974 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:36:40 - 3:04:44
526 M Άνδρας 1596 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 1973 - - 2:04:18 3:05:19
527 F Γυναίκα 1494 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1979 Ο.Π.Ο.Π.- IRON TEAM 0:35:42 - 3:06:07
528 M Άνδρας 1155 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ 1976   - 2:06:41 3:06:16
529 M Άνδρας 1373 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ 1976 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:39:09 2:12:07 3:06:17
530 M Άνδρας 1075 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1961   0:36:20 - 3:06:19
531 M Άνδρας 1029 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 1990   0:33:42 2:11:06 3:06:20
532 M Άνδρας 1691 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 1984   0:38:44 2:11:59 3:06:46
533 M Άνδρας 1257 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ 1983   0:37:09 2:10:32 3:07:17
534 M Άνδρας 1148 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:34:47 2:07:04 3:07:30
535 M Άνδρας 1070 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ 1975   0:32:40 2:11:47 3:08:34
536 M Άνδρας 1461 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:38:25 - 3:08:42
537 F Γυναίκα 1194 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1985 TRG/ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:36:01 - 3:08:43
538 M Άνδρας 1056 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΙΟΥ 1973   0:36:34 2:10:51 3:08:59
539 M Άνδρας 1316 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ 1965 ΣΔΥΘ 0:34:27 2:10:01 3:09:25
540 F Γυναίκα 1294 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 1992 GREEK FIT COUPLE 0:37:47 2:16:32 3:09:27
541 F Γυναίκα 1295 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ 1965 - 0:38:27 - 3:09:49
542 F Γυναίκα 1561 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΡΡΑ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:37:47 2:12:10 3:10:03
543 M Άνδρας 1090 ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 1996   0:38:22 2:12:15 3:10:28
544 F Γυναίκα 1690 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΣΤΑ 1971   0:37:15 - 3:10:43
545 M Άνδρας 1209 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ 1990 NITLAB 0:35:34 - 3:10:54
546 M Άνδρας 1028 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΑΟΥΤΣΟΣ 1980   0:33:43 2:10:38 3:10:57
547 M Άνδρας 1597 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 1966   0:33:49 2:10:57 3:10:58
548 M Άνδρας 1455 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ 1957 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 0:35:59 2:11:24 3:11:11
549 M Άνδρας 1511 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΣΤΟΣ 1982 FREE RUNNERS 0:37:33 - 3:11:37
550 F Γυναίκα 1714 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 1962 Σ.Δ.Υ.Θ. - 2:13:22 3:11:40
551 M Άνδρας 1415 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΛΛΑΣ 2002   0:34:57 - 3:11:46
552 M Άνδρας 1139 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0:38:52 2:19:28 3:11:50
553 F Γυναίκα 1339 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOORS GAMES RUNNING TEAM 0:38:59 - 3:11:50
554 F Γυναίκα 1019 ΟΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1965 GYMNASION FITNESS CLUB MESOLOGHI 0:33:19 2:11:33 3:11:56
555 M Άνδρας 1271 ΝΙΚΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ 1974 ΣΔΥΘ 0:36:28 2:14:27 3:12:07
556 F Γυναίκα 1458 ΦΛΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1975 SD TRIKALON 0:36:27 2:11:41 3:12:13
557 M Άνδρας 1543 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ 1966 SD TRIKALON - - 3:12:14
558 M Άνδρας 1483 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1985 A.O. POSEIDON 0:36:56 2:12:42 3:12:37
559 M Άνδρας 1683 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 1961 ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΕΟΡΔΑΙΑΣ-ΟΡΕΙΒ.ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΩΝ 0:40:18 2:16:11 3:13:02
560 M Άνδρας 1349 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΟΥΛΙΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:09 2:13:31 3:13:43
561 M Άνδρας 1654 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:35:54 2:15:29 3:14:02
562 F Γυναίκα 1436 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΑ 1960 OLYMPUS MARATHON 0:37:47 2:17:40 3:14:07
563 M Άνδρας 1715 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 1967 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:36:03 2:14:33 3:14:44
564 M Άνδρας 1088 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΖΕΤΗΣ 1981 PALIA KAVALA WINTERUN TEAM 0:36:54 2:13:28 3:14:58
565 F Γυναίκα 1032 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗ 1978   0:39:27 - 3:15:04
566 M Άνδρας 1313 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΑΤΣΟΥΣ 1970   0:36:46 - 3:15:04
567 M Άνδρας 1353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΑΝΑΣ 1970 BARBER-JOHN 0:40:49 - 3:15:09
568 M Άνδρας 1518 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΛΛΗΣ 1950   0:34:35 2:09:36 3:15:29
569 M Άνδρας 1354 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1974 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ. .ΑΡΤΑΣ 0:37:50 - 3:16:01
570 M Άνδρας 1334 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΜΠΟΣ 1981   0:37:35 - 3:16:07
571 M Άνδρας 1128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΤΙΚΑΣ 1983   - 2:14:36 3:16:07
572 M Άνδρας 1432 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1975   0:34:24 - 3:16:07
573 M Άνδρας 1449 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ 1986   0:37:54 2:13:43 3:16:10
574 M Άνδρας 1632 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΩΛΟΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:37:54 2:13:37 3:16:11
575 M Άνδρας 1226 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ 2004 NUTRIXXION TEAM 0:34:20 - 3:16:22
576 M Άνδρας 1626 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1991   - 2:23:31 3:17:04
577 M Άνδρας 1063 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ 1965 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:40:25 2:17:01 3:17:17
578 M Άνδρας 1384 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ 1961 ΣΔΟΕ -ARDASSA MOUNTAIN CLUB 0:40:22 2:17:08 3:17:17
579 M Άνδρας 1180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 0:41:35 2:18:18 3:17:19
580 M Άνδρας 1292 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 1971 CYCLOPOLIS 0:41:34 2:21:53 3:17:20
581 M Άνδρας 1604 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1970 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:34:50 2:16:51 3:17:20
582 M Άνδρας 1238 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΑΣΑΡΟΣ 1979   0:38:33 2:17:46 3:17:35
583 M Άνδρας 1615 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΣΙΟΣ 1960 Σ Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:34:26 2:12:30 3:17:37
584 F Γυναίκα 1514 ΕΥΗ ΠΑΤΕΛΗ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:38:03 2:16:43 3:17:49
585 F Γυναίκα 1387 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΟΥ 1987 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:37:28 2:17:11 3:17:49
586 M Άνδρας 1215 ΣΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1990   0:38:00 2:18:48 3:18:19
587 M Άνδρας 1212 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1993 ALTERGYM 0:33:34 2:17:15 3:18:23
588 M Άνδρας 1035 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 1982 CORFU MOUNTAIN TRAIL 0:38:26 - 3:19:30
589 M Άνδρας 1130 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΛΩΤΣΟΣ 1975 OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 0:39:00 - 3:19:32
590 F Γυναίκα 1440 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ 1994 ΣΔΥΘ 0:38:24 2:20:46 3:19:41
591 M Άνδρας 1253 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 1975   0:40:14 2:21:15 3:19:41
592 M Άνδρας 1696 ΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1981 ΣΔΥΘ 0:38:23 2:19:56 3:19:42
593 M Άνδρας 1463 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1981 ΣΔΥΘ 0:38:24 2:20:52 3:19:42
594 F Γυναίκα 1464 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:38:17 2:18:21 3:19:57
595 M Άνδρας 1672 ΔΗΜἨΤΡΗΣ ΤΣΟΛἈΚΗΣ 1969 ΛὐΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙὈΓΛΟΥ 0:37:25 2:19:22 3:20:06
596 M Άνδρας 1206 ΘΟΔΩΡΗΣ ΖΙΑΖΙΟΣ 1967 BARBER-JOHN 0:40:50 - 3:20:26
597 M Άνδρας 1072 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΔΟΥΡΑΣ 1972 FLABOURAS XANTHI RUNNING TEAM 0:44:41 - 3:20:37
598 M Άνδρας 1203 ΘΩΜΑΣ ΖΗΚΟΣ 1991 GREEK FIT COUPLE 0:36:45 2:18:30 3:21:07
599 M Άνδρας 1686 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ 1975   - 2:16:05 3:21:11
600 M Άνδρας 1153 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΩΓΟΣ 1959 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:38:04 - 3:21:21
601 F Γυναίκα 1297 ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΙΦΑ 1978 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 0:37:07 2:19:14 3:21:26
602 F Γυναίκα 1703 ΡΑΝΙΑ ΧΑΤΖΗΕΛΑΝΙΔΟΥ 1977 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:37:16 2:22:12 3:21:50
603 M Άνδρας 1119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981   0:37:53 2:20:26 3:22:13
604 M Άνδρας 1423 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ 1996 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 0:37:48 2:19:02 3:22:16
605 M Άνδρας 1108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1975   0:36:52 2:17:18 3:23:06
606 M Άνδρας 1706 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ 1974 FREE RUNNERS - 2:25:02 3:24:03
607 M Άνδρας 1049 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:25 2:18:57 3:24:15
608 M Άνδρας 1178 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΟΣΗΣ 1969 ΣΥΔΘ 0:35:51 2:18:13 3:24:36
609 M Άνδρας 1362 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΑΧΑΣ 1986 ΓΕΘ 0:37:52 2:23:37 3:24:36
610 M Άνδρας 1549 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΩΜΝΑΚΗΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:38:30 2:25:21 3:24:37
611 M Άνδρας 1375 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1970 ΣΔΥΘ 0:32:46 2:03:21 3:25:29
612 M Άνδρας 1058 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ 1990   0:35:21 - 3:26:01
613 M Άνδρας 1133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1977 IGOUMENITSA/KEA 0:35:40 2:14:23 3:26:10
614 M Άνδρας 1508 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:48 2:23:45 3:26:14
615 M Άνδρας 1201 ΝΙΚΟΣ ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΥΔΘ 0:41:50 2:25:05 3:26:15
616 M Άνδρας 1496 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ 1978   0:37:05 2:19:47 3:26:20
617 F Γυναίκα 1429 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΥΡΟΥ 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:37:48 2:19:09 3:26:40
618 M Άνδρας 1344 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:41:30 2:21:38 3:27:44
619 M Άνδρας 1661 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΑΡΣΙΟΤΗΣ 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:40:57 2:23:54 3:27:54
620 M Άνδρας 1482 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:40:55 2:22:54 3:27:55
621 M Άνδρας 1726 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1969 FIFTH ELEMENT/ ULTRA SMOKERS TEAM 0:40:44 2:27:13 3:28:12
622 M Άνδρας 1073 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΝΗΣ 1982   0:37:49 - 3:28:26
623 F Γυναίκα 1467 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1984 - 0:39:41 2:31:58 3:28:57
624 F Γυναίκα 1314 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 SPORTSLOVERS 0:37:57 2:26:31 3:29:05
625 M Άνδρας 1473 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1962 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 0:37:27 2:19:37 3:29:16
626 F Γυναίκα 1167 ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(ΣΔΥΘ) 0:36:13 2:24:47 3:29:48
627 M Άνδρας 1598 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ 1951 S.D.Y.THES/NIKI (STREMPENIOTES) 0:39:36 2:24:40 3:29:48
628 M Άνδρας 1103 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1989 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / INTENSE ELITE TRAINING - 2:27:21 3:30:48
629 M Άνδρας 1091 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΑΝΤΖΟΣ 1971   0:35:59 2:21:11 3:30:52
630 F Γυναίκα 1234 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ 1999   - - 3:31:35
631 M Άνδρας 1189 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1978   - 2:25:32 3:32:20
632 M Άνδρας 1307 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ - 2:12:36 3:32:23
633 M Άνδρας 1427 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΥΤΑΣ 1986   0:37:39 - 3:32:23
634 M Άνδρας 1513 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ 1985   0:37:38 2:13:02 3:32:23
635 F Γυναίκα 1548 ΚΙΚΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 1968 STOIXIMAN 0:39:27 2:26:50 3:32:28
636 M Άνδρας 1610 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 1995   0:26:39 2:17:43 3:34:27
637 F Γυναίκα 1639 ΑΓΛΑΪΑ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ 1978 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:39:03 2:22:24 3:34:38
638 F Γυναίκα 1245 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ 1961 YMITTOS RUNNERS 0:42:23 2:32:01 3:35:00
639 F Γυναίκα 1663 ΑΣΠΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ 1990   0:45:23 2:32:50 3:35:01
640 M Άνδρας 1118 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983   0:37:56 - 3:35:44
641 M Άνδρας 1101 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1958   0:43:31 2:32:46 3:36:03
642 F Γυναίκα 1629 ΜΑΡΙΑ ΤΖΟΒΑΡΑ 1978   0:39:05 - 3:36:19
643 F Γυναίκα 1242 EΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΣΥ ΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 0:40:24 2:32:18 3:37:39
644 M Άνδρας 1638 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 1970 ΝΗΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 0:39:06 2:29:54 3:41:17
645 M Άνδρας 1340 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΚΚΑΣ 1974 ΝΗΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 0:39:06 2:30:07 3:41:17
646 F Γυναίκα 1732 ΕΛΕΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ROUT 100 MILES ADVENDURUN 0:40:36 2:33:54 3:42:04
647 M Άνδρας 1477 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972   - 2:30:11 3:43:26
648 M Άνδρας 1587 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 1984   0:39:26 2:32:55 3:45:08
649 F Γυναίκα 1570 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΟΥΛΑ 1983   0:40:59 2:35:15 3:46:15
650 F Γυναίκα 1012 ΜΑΡΙΑ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ 1974   - 2:38:26 3:46:53
651 F Γυναίκα 1120 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969 VO2MAX EXERCISE CENTER 0:40:44 2:40:01 3:47:13
652 F Γυναίκα 1480 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1978   0:42:32 2:41:31 3:48:55
653 F Γυναίκα 1716 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΩΛΙΔΟΥ 1979   0:42:32 2:41:26 3:48:56
654 M Άνδρας 1668 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΤΣΟΛΟΚΟΣ 1978 ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 0:42:33 2:38:49 3:52:04
655 M Άνδρας 1328 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ 1974 STOIXIMAN 0:38:11 2:33:42 3:53:13
656 F Γυναίκα 1097 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 1976 ALL TERRAIN RUNNERS 0:43:54 2:44:34 3:55:17
657 F Γυναίκα 1490 ΛΕΜΟΝΙΑ ΘΩΜΑ 1974   0:45:22 2:42:25 3:55:30
658 M Άνδρας 1724 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 1990   0:43:54 2:44:02 4:00:05
659 F Γυναίκα 1228 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ 1975 STOIXIMAN 0:43:17 2:48:15 4:03:36
660 M Άνδρας 1685 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 1971 STOIXIMAN 0:43:17 2:48:12 4:03:36
661 F Γυναίκα 1399 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΠΑΡΔΑ 1992 TRG 0:46:30 - 4:04:25
662 F Γυναίκα 1052 AΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΓΕΝΑ 1971 A Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:44:27 2:50:29 4:07:54
663 F Γυναίκα 1237 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ 1977 RUNTOCHANGEDIABETES_NNH/Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:44:08 2:51:08 4:10:25
664 M Άνδρας 1202 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΡΡΑΣ 1979 FLABOURAS XANTHI RUNNING TEAM 0:46:08 2:52:53 4:12:21
665 M Άνδρας 1278 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ 1979 FLABOURAS XANTHI RUNNING TEAM 0:46:15 2:52:56 4:12:22
666 M Άνδρας 1734 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΥΤΕΡΑΝΗΣ 1963 ULTRA SMOKERS TEAM 0:44:48 2:54:06 4:12:33
667 F Γυναίκα 1208 KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΟΛΩΤΑ 1991   0:45:06 2:51:17 4:13:10
668 F Γυναίκα 1182 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΟΥΣΚΟΥ 1981 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:43:59 2:50:42 4:14:29
669 F Γυναίκα 1200 ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΙΑ 1994 FREE RUNNERS 0:40:28 2:46:19 4:14:29
670 M Άνδρας 1325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΤΣΑΚΗΣ 1975 FREE RUNNERS 0:37:51 2:46:27 4:14:30
671 M Άνδρας 1388 ΝΙΚΟΣ ΜΟΡΕΝΟΣ 1967 GAREFIS TRIATHLON GROUP - 2:50:17 4:18:25
672 M Άνδρας 1179 ΘΩΜΑΣ ΔΟΥΒΑΝΑΣ 1973 ALTERGYM 0:48:35 3:02:56 4:18:57
673 M Άνδρας 1640 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1982 DIAS 0:46:41 3:06:16 4:21:07
674 M Άνδρας 1512 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ 1978 VAFAKIS TEAM 0:41:08 2:58:28 4:23:54
675 F Γυναίκα 1285 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ 1979 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:47:02 3:02:32 4:27:04
676 F Γυναίκα 1454 ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:47:02 3:02:07 4:27:04
677 M Άνδρας 1188 ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΣΚΙΤΖΙΟΓΛΟΥ 1962 ΝΗΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 0:47:45 3:07:17 4:27:16
678 F Γυναίκα 1652 ΜΑΒΙΡΑ ΤΣΑΧΑΓΕΑ 1981 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:45:31 1:56:54 DNF
679 M Άνδρας 1284 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ 1974   0:32:16 - DNF
680 M Άνδρας 1396 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:06 - DNF
681 M Άνδρας 1018 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ 1980 KASIMIS TRAINING 2:42:18 - DNF
682 M Άνδρας 1559 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΕΓΓΗΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑΩΝ - - DNF
683 M Άνδρας 1478 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1993 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - - DNF
684 M Άνδρας 1098 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1979   - - DNF
685 M Άνδρας 1535 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1974 CMT - - DNF
Share This

Οι χορηγοί μας