Get Adobe Flash player

Φωτογραφίες 2018

ursatrail logo 2018

Βίντεο με στιγμιότυπα από τον Ursa Trail 2018

videos

utmb 2017

logo vall del congost 2018 web 1

adventure-award-2016-bo

adventure-award-2016-bmr

Ο καιρός στο Μέτσοβο

Κατάταξη Κατηγορία BIB Ονοματεπώνυμο YOB Ομάδα/Σύλλογος CP 24KM CP 33.5KM FINISH
1 M18-49 414 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1978 SALOMON 2:23:08 3:14:38 3:43:54
2 M18-49 332 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΛΕΤΗΣ 1987 KASIMIS TRAINING 2:23:59 3:16:28 3:45:37
3 M18-49 289 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΥΛΑΣ 1985 KASIMIS TRAINING 2:28:29 3:26:11 3:58:41
4 M18-49 41 MARIO OLMEDO SANCHA 1993   2:33:34 3:31:38 4:05:45
5 M18-49 99 ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΩΝΗΣ 1976 DYNAFIT 2:40:14 3:43:55 4:19:35
6 M18-49 320 ΚΟΣΜΑΣ ΠΛΑΚΕΤΑΣ 1988 KASIMIS TRAINING 2:41:57 3:47:15 4:22:27
7 M18-49 402 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1985 DYNAFIT 2:49:04 3:51:45 4:24:49
8 M18-49 125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DYNAFIT 2:40:46 - 4:28:37
9 M18-49 82 DIMITRIOS ZIAMPIRIS 1976   2:48:27 3:54:58 4:31:09
10 M18-49 318 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΠΑΣ 1971 KASIMIS TRAINING 2:46:13 3:54:38 4:32:44
11 M18-49 359 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ 1981   2:49:00 4:01:36 4:39:01
12 M18-49 208 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 SALOMON HELLAS 2:56:57 4:04:04 4:39:53
13 M18-49 395 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ 1974 TECNICATEAM_HELLAS/Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:53:51 4:04:10 4:41:44
14 M18-49 169 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΙΑΚΑΣ 1985 2Α ΜΑΛ 2:53:44 4:04:58 4:41:54
15 M18-49 59 ATHANASIOS SIOMOS 1979 KASIMIS TRAINING 2:59:34 4:08:05 4:45:52
16 M18-49 151 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1988 URSA TEAM 2:52:46 4:06:57 4:48:46
17 M18-49 316 ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ 1981 KASIMIS TRAINING 2:52:00 4:05:58 4:50:45
18 M18-49 416 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 1979   3:07:47 4:15:46 4:51:03
19 M18-49 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ 1985 BALIOTIS NATURE TRAIL-Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:00:20 4:11:15 4:51:08
20 M18-49 131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΤΣΑΣ 1978 SIATISTAMOUNTAINRUNNERS 2:56:44 4:11:55 4:51:14
21 M18-49 135 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ 1990 TRG 2:52:39 4:05:42 4:52:20
22 M18-49 19 GEORGIOS GKATSIOS 1986 KASIMIS TRAINING 3:09:58 4:17:29 4:53:21
23 M18-49 403 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1992   3:02:33 4:16:59 4:53:22
24 M18-49 303 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΛΑΒΡΑΣ 1977 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3:05:01 4:16:14 4:55:51
25 M50+ 144 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 STOIKOS RUNNERS-ΣΔΥΘ 3:05:12 4:19:12 4:57:55
26 M18-49 119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣ 1976 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3:05:54 4:19:20 4:58:12
27 M18-49 257 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:08:31 4:23:52 5:04:42
28 M18-49 329 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΑΣ 1990 TRG, ΣΔΤ 3:07:06 4:23:13 5:06:25
29 M18-49 253 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ 1975 DM TRAINING GROUP-DRAMA RUNNERS 3:08:43 4:28:17 5:11:20
30 M18-49 376 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ 1976   3:11:51 4:30:36 5:14:26
31 M18-49 17 PETROS GIAGKOU 1971 KASIMIS TRAINING 3:18:28 4:33:16 5:14:29
32 M18-49 54 PERE RIBA PORRAS 1980 INVERSE TEAM-TRAIL 2:55:34 4:27:23 5:15:37
33 M18-49 201 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 1982 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:21:10 4:07:42 5:16:59
34 M18-49 407 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1972 ΕΛ.ΑΣ. 3:16:59 4:35:46 5:18:31
35 M50+ 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 ΣΔΥΒ 3:15:19 4:36:35 5:18:46
36 M18-49 215 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ 1975   3:16:17 4:36:40 5:21:28
37 M18-49 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΖΙΟΣ 1983   3:15:21 4:37:28 5:22:45
38 M18-49 247 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3:16:46 4:38:57 5:24:28
39 M50+ 26 KONSTANTINOS KARTSAKAS 1967 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3:25:31 4:43:18 5:25:35
40 M18-49 5 DIMITRIOS ANDROUTSOS 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:19:12 4:44:03 5:25:36
41 M18-49 321 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ 1981 ALL TERRAIN RUNNERS 3:16:25 4:41:56 5:26:30
42 M18-49 65 ANASTASIOS TOMARAS 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:27:12 4:46:09 5:26:31
43 M50+ 137 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ 1959 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:29:15 4:47:51 5:27:44
44 M18-49 114 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΟΤΣΗΣ 1977 ΣΔΥΚ 3:29:16 4:47:28 5:28:12
45 M18-49 285 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΤΣΗΣ 1973 FIFTH ELEMENT 3:22:29 4:41:27 5:29:54
46 M18-49 328 ΙΩΣΗΦ ΡΟΤΣΑ 1983   3:24:40 4:46:58 5:31:43
47 M50+ 24 ANASTASIOS KARAGIANNIS 1967 A K O LIVADEIAS 3:27:59 4:51:05 5:32:01
48 M18-49 163 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 1992 GOJI BERRY TEAM 3:17:45 4:46:00 5:33:13
49 M18-49 406 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:27:42 4:51:57 5:35:29
50 M18-49 88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1982   3:24:22 4:51:40 5:40:30
51 M18-49 396 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:33:57 4:57:08 5:40:34
52 M18-49 184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 1992 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:31:59 4:54:22 5:41:32
53 M18-49 250 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ 1977 KASIMIS TRAINING 3:38:03 5:01:12 5:41:44
54 M18-49 49 ALEXANDROS PIPERIDIS 1976 KASIMIS TRAINING 3:39:16 5:01:47 5:42:24
55 M18-49 16 ATHANASIOS GEORGALIS 1981   3:31:42 5:00:13 5:43:04
56 M18-49 306 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΜ 1984 ALL TERRAIN RUNNERS 3:31:44 4:59:46 5:43:05
57 M18-49 394 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1974 FREE RUNNERS 3:35:26 5:00:36 5:43:28
58 M18-49 182 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 1983 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:27:43 4:54:31 5:44:58
59 M18-49 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ 1977 URSA TEAM 3:11:42 4:53:08 5:45:51
60 M18-49 138 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ 1984 URSA TEAM 3:02:39 4:53:04 5:45:51
61 M18-49 83 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΖΕΛΗΣ 1979 URSA TEAM 2:54:18 4:53:08 5:45:52
62 M18-49 281 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΟΣ 1984 URSA TEAM 3:27:51 4:53:05 5:45:52
63 M18-49 241 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1981   3:26:23 4:51:40 5:46:16
64 M18-49 358 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 3:18:23 4:57:20 5:48:32
65 M18-49 239 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ 1978 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:35:08 5:02:56 5:48:42
66 M18-49 324 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988   3:21:21 4:58:39 5:50:07
67 M18-49 174 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ 1986 - 3:23:28 4:58:39 5:50:11
68 M18-49 14 XRISTOS FAGKRIDAS 1991 DROMEAS RAXAS 3:31:50 4:57:37 5:50:41
69 M18-49 348 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1993 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:36:14 5:04:45 5:51:25
70 M18-49 46 GEORGE PAPATOLIOS 1984 ΣΔΥΚ 3:31:35 5:03:16 5:51:54
71 M50+ 357 ΝΙΚΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1968   3:37:49 5:04:55 5:52:11
72 M18-49 40 PETROS NEOFYTOU 1978 DRO.ME.A RACING 3:34:38 5:04:02 5:52:41
73 M18-49 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ 1974   3:39:45 5:05:57 5:52:56
74 M18-49 386 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 3:34:14 5:07:25 5:54:38
75 M18-49 80 MICHAIL VYZANTIADIS 1972   3:43:32 5:09:21 5:54:58
76 M18-49 373 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 3:42:50 5:09:17 5:55:08
77 M18-49 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3:46:31 5:11:19 5:55:49
78 M50+ 360 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 1961 FIFTH ELEMENT 3:35:55 5:08:02 5:56:40
79 M18-49 202 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976   3:39:52 5:12:49 5:57:47
80 M18-49 6 DIMITRIS APOSTOLOPOULOS 1985 DEEPHUNTERS.COM 3:36:08 5:09:37 5:58:52
81 M18-49 210 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973   3:45:19 5:13:38 6:00:10
82 M18-49 143 ΣΑΒΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1983 KAVALA DIRTY RUNNERS 3:44:29 5:14:04 6:00:19
83 M18-49 89 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΜΟΥΤΖΙΑΣ 1992 THMMY 3:34:25 5:04:31 6:00:39
84 M18-49 133 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1981 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:45:06 5:14:06 6:01:11
85 M18-49 73 STYLIANOS TZANETIS 1991 TRAIL ADDICTS 3:41:15 5:15:48 6:01:37
86 M18-49 392 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 DM TRAINING GROUP 3:46:57 5:15:21 6:02:00
87 M18-49 156 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1983 ΑΣΦΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:53:26 5:19:38 6:02:47
88 M18-49 191 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 1976 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 3:51:05 5:19:40 6:02:59
89 M18-49 94 ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1986 DEADLINE RUNNERS 3:47:34 5:19:26 6:03:18
90 M18-49 132 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ 1985 SCIENCETRAINNING.GR 3:44:23 5:15:39 6:04:00
91 M18-49 63 CHRISTOS STATHOULIAS 1969   3:47:23 5:17:42 6:04:44
92 M50+ 311 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1968 ΣΔΙ- DEREKAS ENDURANCE COACHING 3:50:16 5:19:43 6:04:54
93 M18-49 70 KIRIAKOS TSAKILTZIDIS 1973 ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3:47:19 5:17:01 6:04:56
94 M18-49 176 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1979   3:43:26 5:14:18 6:05:32
95 M50+ 121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1967 ADVENDURE 3:42:55 5:15:50 6:06:30
96 M18-49 167 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1978 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:47:05 5:23:22 6:06:42
97 M50+ 229 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1967   3:47:32 5:20:29 6:06:45
98 M18-49 343 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS - RUNNING WINNERS 3:47:34 5:16:17 6:07:02
99 M18-49 157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1975 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:56:31 5:23:48 6:08:48
100 M18-49 383 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ 1975 Σ.Μ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:56:14 5:23:49 6:08:48
101 M18-49 326 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978 ΑΟΣ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ 3:57:22 5:24:04 6:09:23
102 M18-49 136 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1985   3:42:09 5:20:18 6:09:50
103 M18-49 38 KONSTANTINOS MAVRIDIS 1981 MAVRIDIS TRAINING 3:29:43 5:28:46 6:11:58
104 M50+ 10 PETER BIEHLER 1960 TTT SKOULIS TEAM 3:51:01 5:23:13 6:12:26
105 M18-49 3 NIKIFOROS ANDRIOPOULOS 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:46:32 5:21:14 6:12:57
106 M18-49 300 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ 1982 ACION CLAB 3:50:17 5:27:33 6:13:49
107 M18-49 197 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΚΟΡΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:53:17 5:27:22 6:14:49
108 M18-49 223 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΣΔΥΘ 3:42:55 5:25:22 6:16:01
109 M18-49 356 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΑΣ 1971   3:58:43 5:30:16 6:16:57
110 M18-49 95 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΑΠΗΣ 1974   3:57:36 5:30:42 6:16:57
111 M18-49 90 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 BMW SERVICE ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 4:00:48 5:30:39 6:17:06
112 M18-49 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4:01:20 5:31:41 6:17:32
113 M18-49 388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1986 ARKALOS 3:47:00 5:24:55 6:18:24
114 M18-49 15 VASILEIOS FALTSIS 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:54:19 5:27:36 6:18:39
115 M18-49 181 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1989 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:53:33 5:27:23 6:19:30
116 M18-49 238 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1984 KOUTRAS TRAINING 3:57:44 5:31:20 6:19:32
117 M18-49 366 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1972 DIADRASIS 3:59:06 5:30:01 6:19:40
118 M50+ 183 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 - 3:56:51 5:28:36 6:20:35
119 M18-49 335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΜΟΓΛΟΥ 1983 SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 3:51:25 5:24:48 6:20:48
120 M18-49 42 CHRISTIAN PAPACHRISANTHOU 1975 OUTDOOR TRAINERS 3:57:39 5:30:51 6:21:02
121 M18-49 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ 1983 SPACE GYM RUN TEAM 3:56:07 5:32:51 6:21:07
122 M18-49 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ 3:56:42 5:28:54 6:22:02
123 M18-49 378 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΥΡΛΑΣ 1971   4:02:10 5:33:50 6:22:06
124 M50+ 346 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1968 KASIMIS TRAINING 4:08:50 5:35:29 6:22:16
125 M50+ 35 PANAGIOTIS LIONTOS 1968 - - 5:32:18 6:22:45
126 M18-49 32 PETER KUMMER 1972 ONE_STEP_ENDURANCE_TEAM 3:56:58 5:36:11 6:23:38
127 M18-49 256 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ 1983 YPSARION TRAIL RUNNERS 3:47:18 5:32:06 6:23:55
128 M18-49 36 ATHANASIOS MANGOS 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:58:28 5:33:49 6:24:31
129 M18-49 186 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 1988   3:56:53 5:34:22 6:25:04
130 M18-49 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1981 MYATHLETE 3:51:00 5:39:50 6:25:14
131 M18-49 382 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 PERIKLISTRAINING 3:53:44 5:30:38 6:26:31
132 M50+ 160 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Ο.Μ.Γ 4:07:23 5:38:20 6:27:02
133 M18-49 115 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1969 OMG - 5:36:11 6:27:02
134 M18-49 397 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:03:25 5:40:05 6:27:15
135 M18-49 379 ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:56:40 5:34:36 6:27:53
136 M18-49 124 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1980   3:52:20 5:31:35 6:28:05
137 M50+ 126 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ 1968 RED STAR TRIATHLON CLUB 3:59:55 5:37:04 6:28:42
138 M18-49 140 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:10:22 5:39:27 6:29:26
139 M18-49 385 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΣ 1985 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:01:47 5:38:21 6:29:51
140 M18-49 228 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ 1997 ZERO LAKE RUN 3:45:25 5:38:17 6:30:10
141 M18-49 45 KONSTANTINOS PAPAGIANNAKIS 1982   4:04:34 5:40:38 6:30:16
142 M18-49 264 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΚΚΑΣ 1971   4:03:13 5:41:05 6:30:26
143 M18-49 52 NICK RAPTOPOULOS 1978 PILABOX 3:58:04 5:42:45 6:30:38
144 M18-49 298 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 W.A.K.E. U.P. TEAM / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:09:13 5:42:33 6:30:42
145 M18-49 352 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1980   4:24:14 5:50:24 6:33:33
146 M50+ 339 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 1963   4:03:37 5:39:28 6:33:56
147 M18-49 262 ΦΡΙΞΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1976 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4:03:03 5:41:57 6:35:31
148 M18-49 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1973 DREPANOS RUNNING TEAM IGOYMENITSA 4:03:26 5:45:47 6:35:34
149 M18-49 216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΑΤΣΗΣ 1976 ΒΡΥΣΟΧΩΡΙ ΖΑΓΟΡΙΟΥ 3:43:59 5:41:59 6:35:45
150 M18-49 117 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 1978 IRUN 4:11:11 5:46:27 6:35:54
151 M18-49 375 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 1976 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:12:06 5:45:43 6:37:06
152 M18-49 33 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ KΟΥΜΠΑΡΟΣ 1969 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 4:04:08 5:44:15 6:37:06
153 M18-49 245 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:04:37 5:44:47 6:37:07
154 M18-49 279 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1992 ΖERO LAKE RUN FILIPPIADAS 4:15:59 5:50:02 6:37:18
155 M18-49 350 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ 1995 MATSOUKI RUNNING TEAM 4:04:03 5:44:06 6:37:21
156 M18-49 193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1974 KASSIOS DIAS 4:11:29 5:47:01 6:38:44
157 M18-49 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1979 ΑΓΕΛΑΟΣ 4:02:10 5:44:52 6:39:17
158 M18-49 34 GEORGIOS LAMPROU 1969 DEREKAS ENDURANCE COACHING 3:58:31 5:45:37 6:40:00
159 M18-49 271 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΟΣ 1982   4:03:43 5:45:25 6:40:37
160 M18-49 199 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ 1973 DEADLINE RUNNERS 3:56:58 5:49:22 6:41:09
161 M18-49 206 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:05:21 5:46:32 6:41:17
162 M18-49 22 MARVIN ISUFI 1987   4:03:18 5:49:43 6:41:40
163 M50+ 149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ 1965 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ VILA PRIVE 4:09:48 5:46:29 6:42:05
164 M50+ 153 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1968 METSOVO URSA TEAM 4:08:06 5:51:52 6:42:34
165 M18-49 30 STEFANOS KOUMOURIS 1973 DHL 4:10:15 5:51:55 6:43:38
166 M18-49 37 GIORGOS MARKIDIS 1980 KOMOTHNH 4:17:06 5:49:29 6:43:40
167 M18-49 79 ANTONIOS VOULGARIDIS 1984   4:03:58 5:52:03 6:43:47
168 M18-49 278 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1982   4:08:13 5:51:29 6:44:27
169 M18-49 145 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΡΤΣΗΣ 1987 NORTH BUDVENDURE 4:15:11 5:51:32 6:45:04
170 M18-49 292 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΕΛΙΑΣ 1983 BITS & BYTES - MARTIOU 4:15:12 5:51:45 6:45:04
171 M50+ 212 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDIS TEAM 4:09:09 5:49:44 6:45:04
172 M18-49 317 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΟΥΜΗΣ 1975 CORRECAMINOS MEDITERRANEO 4:05:04 5:54:37 6:46:07
173 M50+ 196 ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ 1965 ΣΔ ΙΟΑΝΝΙΝΩΝ 4:12:35 5:53:25 6:46:42
174 M18-49 13 EVANGELOS DIMZAS 1977   3:15:31 5:54:34 6:47:12
175 M50+ 85 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 4:12:03 5:59:07 6:47:28
176 M18-49 81 ATHANASIOS ZIAGKAS 1976 SDYK 4:07:07 - 6:47:29
177 M50+ 287 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:04:49 5:51:35 6:47:31
178 M18-49 2 VASILEIOS ANAGNOSTOPOULOS 1969 FIFTH ELEMENT - DEREKAS ENDURANCE COACHING 4:13:24 5:51:38 6:48:09
179 M18-49 304 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΟΣ 1979 DIMEL CUT 4:17:54 5:56:12 6:49:16
180 M18-49 274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ 1980 ELXIS FITNESS CLUB 4:06:27 5:54:06 6:49:59
181 M50+ 48 IOANNIS PATSIATZIS 1968 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:25:27 6:01:55 6:53:11
182 M18-49 391 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ 1973   4:23:27 6:00:48 6:53:25
183 M18-49 71 ANTONIOS TSIMPOGOS 1974 PANTOFLA RUNNING TEAM 3:52:49 5:59:51 6:53:27
184 M50+ 362 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΙΝΟΣ 1962 MARATHON CLUB 4:09:08 5:55:53 6:53:49
185 M18-49 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΑΝΝΙΔΗΣ 1975 MARATHON CLUB 4:09:11 5:55:56 6:53:55
186 M18-49 286 ΣΠΥΡΟΣ ΝΕΔΕΛΚΟΣ 1969 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - NESPO ATHLETICS 4:18:12 6:00:42 6:55:02
187 M18-49 61 PANAGIOTIS SKRIMPONIS 1992 PATH TO ULTRA 4:26:04 6:03:34 6:55:11
188 M18-49 224 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ 1971   4:09:04 5:55:39 6:55:19
189 M18-49 297 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1980 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 4:27:41 6:08:24 6:55:32
190 M50+ 4 ALEXIOS ANDROUTSOS 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3:52:30 5:50:14 6:56:14
191 M18-49 172 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ 1983   4:12:54 6:02:34 6:57:20
192 M18-49 20 KONSTANTINOS ALEXAKIS 1981 ELISSAIOS MARINE TEAM 4:18:01 6:02:30 6:57:20
193 M18-49 11 GEORGIOS CHASKIS 1974 FIFTH ELEMENT 4:17:05 6:04:22 6:57:57
194 M18-49 87 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ- SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 4:22:57 6:04:34 6:58:53
195 M18-49 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΚΟΣ 1981 FITNESS FACTORY 4:21:25 6:06:55 6:59:03
196 M50+ 194 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1968 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 4:12:43 6:04:21 6:59:19
197 M18-49 56 PANAGIOTIS SAKELLARIS 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:24:42 6:10:05 6:59:38
198 M18-49 64 GEORGE TODIS 1974 ALLTERRAINRUNNERS 4:21:33 6:07:23 6:59:42
199 M50+ 234 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 1962 KASIMIS 4:24:00 6:08:59 6:59:54
200 M18-49 240 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1973   3:50:15 6:01:58 7:00:05
201 M18-49 72 IOANNIS TSIMPOGOS 1978 PANTOFLA RUNNING TEAM 4:22:42 6:07:01 7:00:06
202 M18-49 207 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ 1975 MYATHLETE 4:22:41 6:07:02 7:00:06
203 M18-49 148 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ 1976 XANTHI RUNNERS 4:27:41 6:08:27 7:00:26
204 M18-49 301 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1971 PANOLYMPIA 4:17:42 6:05:22 7:00:36
205 M50+ 236 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΙΣΣΑΣ 1965   4:30:48 6:07:52 7:00:45
206 M50+ 404 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1963   4:28:43 6:06:29 7:02:51
207 M50+ 370 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1955 ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:30:21 - 7:02:57
208 M18-49 91 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1984 KASIMIS TRAINING 4:18:23 6:06:31 7:03:07
209 M18-49 205 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ 1982 PRT 4:08:53 6:05:11 7:03:12
210 M18-49 371 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1980 ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:30:06 6:12:47 7:04:51
211 M18-49 152 ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ 1977   4:18:36 6:07:27 7:05:37
212 M18-49 246 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 4:21:41 6:12:15 7:05:58
213 M50+ 277 ΝΙΚΟΣ ΜΠΕΗΣ 1965 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4:24:02 6:09:49 7:06:18
214 M18-49 66 EVANGELOS TOULOUPIS 1985   4:24:01 6:13:07 7:07:09
215 M18-49 105 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΚΑΤΣΑΣ 1982 I.B.C. 4:21:37 6:12:02 7:07:09
216 M18-49 204 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 1972 R FOR RUNNERS 4:21:35 6:11:46 7:07:31
217 M18-49 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ 1972   4:31:34 6:13:46 7:08:25
218 M50+ 110 ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:22:23 6:12:06 7:08:59
219 M50+ 345 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1965 ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 4:32:16 6:13:19 7:09:06
220 M18-49 327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978   4:28:07 6:10:27 7:09:48
221 M18-49 190 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ 1973 ORLIAKAS RACE/Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:25:39 6:10:09 7:11:56
222 M18-49 242 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ 1970 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ - 6:13:59 7:12:35
223 M50+ 237 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1965 athletics-guidance.gr 4:34:10 6:17:25 7:12:41
224 M50+ 9 NIKOLAOS BALOGIANNIS 1963 Σ.ΜΑ.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:25:26 6:16:09 7:14:06
225 M18-49 313 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:28:43 6:18:46 7:14:51
226 M18-49 364 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:34:12 6:16:47 7:14:59
227 M18-49 214 ΧΡΥΣΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ 1972 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 4:27:41 6:15:43 7:15:47
228 M18-49 12 IOSIF CHRISTODOULIDIS 1969 Ο.Μ.Γ. 4:32:44 6:22:38 7:15:58
229 M50+ 231 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ 4:32:10 6:15:47 7:16:08
230 M18-49 333 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ 1973   4:24:52 6:17:01 7:16:26
231 M18-49 249 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ 1976 PANTOFLA RUNNING TEAM 4:21:35 6:17:03 7:16:26
232 M50+ 232 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΜΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:30:17 6:21:46 7:17:13
233 M50+ 365 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:30:16 6:21:45 7:17:14
234 M18-49 101 ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1993 PATH TO ULTRA 4:26:51 6:18:40 7:17:28
235 M18-49 293 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΚΙΑΔΗΣ 1971 KASSIOS DIAS 4:30:25 6:21:41 7:17:33
236 M18-49 308 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ??? 1988   3:40:21 5:44:47 7:17:46
237 M18-49 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1972 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:33:03 6:22:12 7:18:08
238 M18-49 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1970 BALLIOTIS NATURE TRAIL - Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4:43:56 6:23:47 7:19:23
239 M18-49 47 MIXALIS PAPPAS 1973 RUN WITH THE GOATS CORFU TEAM 4:23:04 6:21:21 7:19:35
240 M18-49 263 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΩΝΑΣ 1978 ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 4:34:30 6:21:38 7:19:36
241 M18-49 322 ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΪΑΣ 1973 ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ 4:06:53 6:06:31 7:21:29
242 M50+ 195 ΒΛΑΣΗΣ ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ 1968 Σ.Δ.Υ.Θ. 4:35:25 6:22:56 7:23:23
243 M18-49 325 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ 1981   4:24:15 6:15:39 7:23:36
244 M18-49 405 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 1973   4:36:36 6:28:04 7:24:05
245 M50+ 389 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:23:45 6:21:18 7:25:50
246 M18-49 23 SOTIRIS KANELLOPOULOS 1980 SDYM 4:35:06 6:27:34 7:25:50
247 M50+ 260 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:42:09 6:33:34 7:27:37
248 M18-49 187 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1971   4:38:10 6:30:42 7:28:12
249 M18-49 280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ 1981 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4:38:15 6:28:05 7:29:18
250 M50+ 141 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:38:10 6:28:07 7:29:18
251 M18-49 31 EVGENIOS KRIMITSAS 1970   4:32:44 6:27:36 7:32:02
252 M18-49 139 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 1977 34 ΤΑΞ 4:41:36 6:34:52 7:33:35
253 M18-49 209 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ 1969 ΣΔΥΘ 4:44:10 6:38:06 7:33:54
254 M18-49 146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΕΣ 1975 RUNNING WINNERS 4:42:29 6:34:26 7:35:33
255 M18-49 104 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ 1977   4:40:00 6:34:29 7:35:44
256 M18-49 102 ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ 1972   4:43:33 - 7:36:38
257 M50+ 323 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1965 ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 4:45:41 6:40:10 7:36:40
258 M18-49 363 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΒΕΛΟΣ 1971 RUN WITH ME THESSALONIKI 4:41:33 6:38:15 7:37:00
259 M18-49 334 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΣΙΛΙΩΝΗΣ 1986 ΣΑΠΠΑΖ , KARAMPINOS COACHING 4:39:31 6:36:25 7:37:29
260 M18-49 106 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ 1973 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:36:35 6:34:18 7:39:30
261 M50+ 55 THOMAS ROUMPAS 1963 GOSPORT 4:23:34 6:38:43 7:40:19
262 M50+ 44 IOANNIS PAPAGEORGIOU 1964 SMLARISSAS 4:47:08 6:39:54 7:42:16
263 M18-49 393 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972   4:01:41 6:34:51 7:42:49
264 M18-49 168 ΘΩΜΑΣ ΖΗΚΟΣ 1991 ZERO LAKE RUN FILIPPIADA 4:42:10 6:34:53 7:42:49
265 M18-49 173 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ 1990   4:34:52 6:38:49 7:44:11
266 M50+ 123 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 4:49:26 6:44:26 7:44:28
267 M18-49 219 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Α.Ο.Φ 4:49:32 6:45:35 7:44:58
268 M50+ 185 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ 1960 ΣΔΙ 4:42:00 6:40:17 7:45:59
269 M18-49 227 ΚΑΡΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:41:18 6:44:39 7:46:10
270 M18-49 177 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 1974 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:45:01 6:48:02 7:46:31
271 M18-49 62 THANASSIS STAMATOGLOU 1971   4:45:04 - 7:46:38
272 M50+ 25 STEFANOS KARNEMIDIS 1955 SDYTH 4:44:58 6:44:51 7:46:46
273 M18-49 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 VERORI RUNNING TEAM 4:21:39 6:36:35 7:46:59
274 M18-49 344 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1983 VERORI RUNNING TEAM 4:21:39 6:38:02 7:47:00
275 M18-49 213 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 IRUN 4:42:07 6:44:36 7:47:16
276 M18-49 43 DIMITRIS PAPADIMITRIOU 1983 KASIMIS TRAINING 3:48:58 6:40:10 7:47:27
277 M18-49 290 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΜΑΝΗΣ 1980 LARISSA 4:50:57 6:45:37 7:47:39
278 M18-49 381 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΡΤΑΤΟΣ 1970 Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4:53:36 6:49:58 7:49:23
279 M18-49 134 ΑΛΕΞΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1970 RED STAR TRIATHLON CLUB 4:55:24 6:48:10 7:50:28
280 M18-49 27 LEONTIOS KONSTANTINIDIS 1973   4:47:07 6:45:15 7:51:03
281 M18-49 211 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ 1975 ΕΥΔΡΟΜΟΣ 4:40:16 6:35:28 7:52:11
282 M50+ 372 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ 1962 ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ 4:52:57 6:49:21 7:52:58
283 M18-49 268 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974   4:57:02 6:52:09 7:54:07
284 M50+ 192 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΙΩΛΑΣ 1966   4:57:29 6:51:50 7:55:42
285 MEN 409 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1976 DR KOMOTINIS 4:54:12 6:52:01 7:59:15
286 M18-49 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 CYCLOPOLIS 4:57:43 6:57:12 7:59:19
287 M18-49 129 ΦΩΤΗΣ ΓΚΑΜΠΛΙΑΣ 1974 ALL TERRAIN RUNNERS 4:59:53 6:57:54 7:59:43
288 M18-49 92 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ 1971   4:56:35 6:57:26 8:02:25
289 M18-49 384 ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΪΤΙΔΗΣ 1973 ΞΑΝΘΗ RUNNERS -CLAIN MAIN RUNNERS 5:02:30 7:00:14 8:02:30
290 M18-49 319 ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 1970   5:02:34 7:00:16 8:02:32
291 M18-49 417 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΟΡΗΛΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:50:06 6:57:29 8:02:46
292 M18-49 67 ORFEAS TRIANTAFYLLIS 1973   5:11:42 7:04:38 8:03:33
293 M18-49 51 KONSTANTINOS POURSANIDIS 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:02:38 7:05:21 8:04:00
294 M18-49 178 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1983 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:02:45 7:05:16 8:04:01
295 M18-49 340 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 1988 ΔΡΟΜΕΑΣ ΝΑΞΟΥ 4:47:13 6:54:07 8:06:11
296 M18-49 367 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ 1982 Σ.Δ.Υ. ΚΙΛΚΙΣ 4:49:19 6:51:12 8:06:42
297 M18-49 299 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 5:03:29 7:08:27 8:10:20
298 M18-49 122 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ 1983 CLAIN MAIN RUNNERS 5:10:40 7:10:27 8:10:47
299 M18-49 198 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΩΝΑΣ 1977 ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 4:51:04 7:09:27 8:12:14
300 M50+ 259 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ 1966 ΣΔΥΘ 5:03:23 7:05:55 8:13:26
301 M50+ 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1967 ΣΔΥΘ 5:03:21 7:05:57 8:13:26
302 M18-49 158 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1986 Σ.Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:52:33 6:58:16 8:15:18
303 M50+ 155 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΔΗΣ 1958 ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 5:05:19 7:10:44 8:15:56
304 M18-49 58 DIMITRIOS SIDIROPOULOS 1970 MAKRIDISTEAM.GR 5:03:28 7:10:46 8:15:56
305 M18-49 307 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 5:05:02 7:06:13 8:16:11
306 M18-49 235 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 FREE RUNNERS 5:19:38 7:10:14 8:16:18
307 M18-49 400 ΧΡΗΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 5:05:05 7:05:25 8:18:14
308 M18-49 368 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 4:45:46 7:03:29 8:19:16
309 M18-49 355 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΜΠΕΚΗΣ 1976 RUN FOREST RUN TRAIL 5:12:19 7:14:30 8:19:56
310 M18-49 399 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ 1975   5:18:54 7:26:20 8:24:06
311 M18-49 341 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977   5:21:01 7:25:10 8:24:46
312 M18-49 273 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 1974   5:01:51 7:11:44 8:25:11
313 M50+ 354 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1966   5:19:06 7:32:19 8:27:16
314 M18-49 159 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΓΓΥΛΟΥΔΗΣ 1980 RUN WITH ME THESSALONIKI 5:13:13 7:30:35 8:27:28
315 M18-49 369 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ 1974 METSOVO URSA TEAM 5:28:16 7:37:52 8:27:32
316 M18-49 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ 1981 METSOVO URSA TEAM 5:28:16 7:37:52 8:28:06
317 M50+ 353 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΓΑΡΗΣ 1961 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5:23:05 7:32:18 8:30:06
318 M18-49 296 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977   5:11:30 7:27:20 8:33:47
319 M50+ 226 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5:19:10 7:25:28 8:41:27
320 M18-49 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΦΑΣ 1975   5:24:52 7:31:20 8:41:28
321 M18-49 217 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 Σ.Δ.Υ.Θ 5:21:13 7:37:27 8:41:30
322 M18-49 283 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1977   5:15:35 7:37:30 8:41:31
323 M18-49 130 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΑΟΥΤΣΟΣ 1980 URSA TEAM 3:31:11 5:15:34 DNF
324 M18-49 179 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ 1980 LA SPORTIVA TEAM GREECE 2:28:41 - DNF
325 M18-49 189 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΑΡΑΜΙΧΑΣ 1988 EOΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 3:02:43 - DNF
326 M18-49 291 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΟΥΛΑΣ 1989 KASIMIS TRAINING 3:11:36 - DNF
327 M18-49 380 ΜΩΥΣΗΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 TECNICA 3:27:22 - DNF
328 M50+ 28 ANTONIOS KOUKOUTEGOS 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3:29:18 - DNF
329 M18-49 150 ΜΑΡΚΟΣ ΔΕΛΕΦΕΡΗΣ 1984 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:31:14 - DNF
330 M18-49 310 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 URSA TEAM 3:37:26 - DNF
331 M18-49 351 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΡΜΑΚΕΣΗΣ 1981   3:37:39 - DNF
332 M50+ 57 PERE JOAN SERRA FERRER 1964 INVERSE TEAM-TRAIL 3:56:43 - DNF
333 M18-49 302 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ 1977 ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ 4:01:27 - DNF
334 M18-49 398 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ 1983 Σ.Δ.Υ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:12:12 - DNF
335 M50+ 78 ALEXANDROS VOLLAS 1962 ΣΔ ΙΟΑΝΝΙΝΩΝ 4:14:03 - DNF
336 M18-49 203 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ 1979 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:16:27 - DNF
337 M18-49 84 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KRI KRI RUNNING TEAM / PURE 4:19:56 - DNF
338 M18-49 374 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΔΟΥΛΟΣ 1977 ALTERGYM IOANNINA 4:20:51 - DNF
339 M50+ 8 STEFANOS BALANOS 1962 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:27:36 - DNF
340 M50+ 347 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ 1967 MYATHLETE 4:42:26 - DNF
341 M18-49 336 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ 1970 KOURKOURIKIS T.G 4:57:05 - DNF
342 M50+ 282 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 4:59:59 - DNF
343 M18-49 118 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΑΝΤΖΟΣ 1971 CLAIN MAIN RUNNERS 5:12:11 - DNF
344 M18-49 390 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1978 KASIMIS TRAINING/XANTHI RUNNERS - - DNF
345 M18-49 86 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1975 ALLTERRAINRUNNERS/SAFANS - - DNF
346 M50+ 116 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ - - DNF
347 M18-49 222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - - DNF
348 M50+ 120 ΧΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 1968 RUN WITH ME THESSALONIKI - - DNF
349 M18-49 255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 1978   - - DNF
350 M18-49 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 CACUMEN TEAM - - DNF

Οι χορηγοί μας

Share This